Sākums Atslēgvārdi EKRE

Atslēgvārds: EKRE

Tallinas priekšvēlēšanu solījumos dominē bērnudārzu un divvalodīgas izglītības jautājumi

Igaunijā oktobra vidū gaidāmas pašvaldību vēlēšanas. Tallinā, kur partiju konkurence ir sevišķi sīva, joma, kur partijas piedāvā visdažādāko nostāju spektru ir izglītības valoda, mācību...

Igaunijas partiju reitingos audzis atbalsts EKRE populistiem

Igaunijā, kur 2021.gadā gaidāmas gan pašvaldību, gan prezidenta vēlēšanas, jaunākie partiju reitingi liecina, ka vēlētāju atbalsts populistiskai labējā spārna partijai Igaunijas Konservatīvā tautas partija...

Igaunijā noraida tautas vēlēta prezidenta referenduma ieceri

Igaunijas parlaments ir noraidījis priekšlikumu rīkot referendumu, lai lemtu par pāreju uz prezidenta ievēlēšanu tieši vēlēšanu procesā, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Kaljulaida: Igaunijas-ASV attiecības ir tik stipras kā nekad iepriekš

Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida sasaukusi Nacionālās drošības padomes sēdi, lai apspriestu kaitējumu, kādu Igaunijas-ASV attiecībām nodarījis nu jau bijušais Igaunijas iekšlietu ministrs Marts Helme.

Igaunijas EKRE pārdomā centienus liegt nepilsoņiem balsot pašvaldību vēlēšanās

Igaunijas valdībā strādājošā partija EKRE, kas principiāli iestājusies par pašvaldību vēlēšanu tiesību ierobežošanu ar pilsonību, ir signalizējusi par atteikšanos no politiskā mērķa.

Igaunijas valdība vienojas par laulības referenduma vaicājumu

Igaunijas valdību veidojošās partijas ir vienojušās, kādu jautājumu uzdot vēlētājiem tautas nobalsošanā par pretējo dzimumu laulības jēdziena nostiprināšanu valsts konstitūcijā.

Igaunijā neuzticības balsojumu ministram gatavo parlamenta opozīcija

Igaunijas parlamenta opozīcija paziņojus rosinās izteikt neuzticību iekšlietu ministram Martam Helmem, kurš nonācis viedokļu krustugunīs ar skeptiskiem izteikumiem par viendzimuma pāriem.

Igaunijā gatavo referendumu par laulības jēdzienu konstitūcijā

Igaunijas Konservatīvā tautas partija iecerējusi valstī ar valdošās koalīcijas atbalstu sarīkot referendumu par laulības jēdziena definēšanu konstitūcijā. Parlamenta opozīcijas deputāti to dēvē par provokāciju un naida referendumu.

Ziņas