Sākums Atslēgvārdi Elektriskie skrejriteņi

Atslēgvārds: elektriskie skrejriteņi

Tallinā elektroskrejriteņu braucējus izglīto satiksmes ētikā un drošībā

Igaunijas galvaspilsētā šonedēļ rīkotas apmācības elektroskrejriteņu braucējiem. Ņemot vērā šo braucamrīku un ar tiem saistīto avāriju skaitu galvaspilsētas ielās, apmācībās braucēji tiek izglītoti satiksmes...

Beidzot izstrādāti noteikumi braukšanai ar elektroskrejriteņiem

Ar mērķi nodrošināt visiem ceļu satiksmes dalībniekiem drošību, šodien, 11.maijā, valdība apstiprināja grozījumus Ceļu satiksmes noteikumos (CSN), kuros noteikts  regulējums elektroskrejriteņiem. Normatīvais regulējums paredz...

Ceļu satiksmes likumā plānots iekļaut elektroskrejriteņus

Saeima ceturtdien, 5.novembrī, pirmajā lasījumā atbalstīja Ceļu satiksmes likuma grozījumus, kas paredz regulējumā iekļaut elektroskrejriteņus.

Skrejriteņiem Igaunijā liegs pārsniegt 25 km/h, novietot traucējoši uz ietves

Igaunijā no 2021.gada stāsies spēkā likums, ar ko tiks regulēta elektrisko skrejriteņu izmantošana pilsētās, paredzot ātruma un braucamā novietošanas ierobežojumu, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Plāno oficiāli iekļaut elektroskrejriteņus ceļu satiksmē

Valdība apstiprinājusi Satiksmes ministrijas izstrādātos grozījumus Ceļu satiksmes likumā, kuru mērķis ir paredzēt kārtību elektroskrejriteņu iekļaušanai ceļu satiksmē.

Igaunijā izstrādā elektrisko skrejriteņu kustības noteikumus

Atļaut elektrisko skrejriteņu kustību tikai uz gājēju ietvēm un veloceliņiem ar ātrumu līdz 25 kilometriem stundā, tā paredz vieglo elektrisko transportlīdzekļu regulējums, ko izstrādājusi Igaunijas Ekonomisko lietu un sakaru ministrija, ziņo ERR.

Ziņas