Sākums Atslēgvārdi Elektroapgāde

Atslēgvārds: elektroapgāde

Sniega vētrā Ziemeļamerikā bez elektrības paliek astoņi miljoni iedzīvotāju

Ziemeļamerikā plašus reģionus skārusi sniega vētra. ASV tā prasījusi 21 cilvēka dzīvību, bet Meksikā bez elektrības atstāti aptuveni četri miljoni cilvēku, vēsta britu ziņu...

BNN PĒTA | Lietuvā stipra snigšana izraisa lielus postījumus uz ceļiem un elektrolīnijām

Lietuvā šonedēļ karantīnas nomākto ikdienu nomainīja trauksmaina situācija ar stipru snigšanu valsts austrumu un dienvidu daļā. Bieza un blīva sniega sega bez elektrības atstāja vairāk nekā 50 tūkstošus mājsaimniecību. Dienas laikā ugunsdzēsēji-glābēji saņēmuši 331 izsaukumus uz dažādu postījumu vietām. Vairākās pašvaldības bija apturēta sabiedriskā transporta kustība.

Stiprs putenis Zviedrijā bez elektrības atstāj 6 000 mājsaimniecību

Zviedrijas ziemeļus skārusi stipra puteņošana, kas naktī uz otrdienu, 12.janvāri, radījusi elektroapgādes pārrāvumus, bez elektrības atstājot aptuveni 6 000 mājsaimniecību.

Igaunijā vētra bez elektrības atstājusi 34 000 mājsaimniecību

Igauniju nedēļas nogalē skārusi stipra vētra, kas bez elektrības atstājusi aptuveni 34 000 mājsaimniecību. Sadales tīklu uzturētāji turpina bojājumu novēršanu, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

AS Sadales tīkls šogad plāno atjaunot 1 600 km elektrolīniju

Šogad elektrotīkla atjaunošanā Sadales tīkls plāno ieguldīt vairāk nekā 60 miljonus eiro, atjaunojot 1 600 km elektrolīniju, 460 transformatoru apakšstaciju, kā arī veicot sadales elektroietaišu rekonstrukciju apakšstacijās.

Vētra Igaunijā bez elektrības atstāj 3 000 mājsaimniecību

Igaunijā stipra vētra ir radījusi postījumus, kas naktī uz pirmdienu, 10.februāri, pārrāvuši elektroapgādi vairāk nekā 3 100 mājsaimniecībām, ziņo Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Igaunijā pēc vētras bez elektrības joprojām 5 000 mājsaimniecību

Igaunijā pēc svētdienas vētras tās radīto elektrotīklu bojājumu dēļ elektrības nav aptuveni 5 000 mājsaimniecību valsts dienvidu daļā.

Ziņas