Sākums Atslēgvārdi Elpceļu maska

Atslēgvārds: elpceļu maska

Francijas prezidents vēlas nevakcinētiem maksimāli sarežģīt dzīvi

Francijai plānojot epidemioloģiskos ierobežojumus pret kovidu nevakcinētai iedzīvotāju daļai, prezidents Emanuels Makrons (Emmanuel Macron) paziņojis, ka nodomājis iespējami lielā mērā liegt nepotētiem francūžiem piekļuvi...

Somijā maskas apmuļķo modernus fotoradarus

Somijas policija secinājusi, ka 2020.gadā daļu transportlīdzekļu vadītāju, kuri ar fotoradariem pieķerti, pārkāpjot ātrumu vai runājot pa telefonu, nav bijis iespējams identificēt. Iemesls – uz sejas uzvilkta elpceļu maska, tā vēsta Somijas sabiedriskais medijs YLE.

ASV prezidents saņem negatīvas COVID-19 analīzes, uzstājas mītiņā

ASV prezidentam Donaldam Trampam, kuram oktobra sākumā tika apstiprināta inficēšanās ar COVID-19, ārsts apstiprinājis negatīvus analīžu rezultātus. Tramps uzstājies pirmajā priekšvēlēšanu mītiņā pēc infekcijas.

Maskavā COVID-19 uzliesmojumā vaino masku prasības ignorēšanu

Maskavā, kur COVID-19 izplatība ir tik strauja, ka ir slēgtas skolas, vīrusa izplatībā ir vainojama elpceļu masku prasības neievērošana iedzīvotāju vidū, norādījusi Maskavas mēra vietniece Anastasija Rakova.

Anglijā ievieš elpceļu masku prasību veikalos, bankās

Lielbritānijas valdība noteikusi, ka Anglijā no piektdienas, 24.jūlija, iedzīvotājiem ir obligāti jāaizklāj elpceļi, atrodoties veikalos, bankās, pasta nodaļās, degvielas uzpildes stacijās un citās mazumtridzniecības vietās.

ASV, cīnoties ar smagu COVID-19 izplatību, iedzīvotājiem lūdz nēsāt elpceļu maskas

ASV, kas ir COVID-19 vissmagāk skartā valsts pasaulē gan atklāto inficēšanās gadījumu, gan nāves gadījumu skaita ziņā, prezidents Donalds Tramps lūdzis iedzīvotājiem visā valstī nēsāt elpceļu maskas.

Serbijā protestos pret karantīnas atjaunošanu izceļas sadursmes ar policiju

Serbijā divus vakarus pēc kārtas notikušas protesta akcijas pret plāniem nedēļas nogalē ieviest komandantstundu, lai ierobežotu atkārtotu COVID-19 izplatību valstī.

ASV COVID-19 nāves gadījumu skaits pārsniedz 130 000

ASV, kas ir valsts ar pasaulē lielāko jaunā koronavīrusa izplatību un nāves gadījumu skaitu, ir apstiprinājusi 130 306 var vīrusu saistītus nāves gadījumus, turklāt speciālisti norādījuši, ka valstī vēl turpinās slimības pirmais vilnis.

Ziņas