Sākums Atslēgvārdi Emigrācija

Atslēgvārds: emigrācija

Igaunijā izmeklē parlamentārieša pašizolācijas noteikumu ignorēšanu

Igaunijas Veselības pārvalde sākusi pārkāpuma procedūru pret Rīgikogu deputātu Aivaru Koku, kuram bijusi noteikta pašizolācija saistībā ar Covid-19, tomēr viņš to nav ievērojis un ticies ar citiem cilvēkiem, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Baltkrievu emigrantiem Lietuvā prasa samaksu par bezmaksas naktsmītnēm

Kāda nevalstiskā organizācija Lietuvā vākusi ziedojumus, solot baltkrievu bēgļiem nodrošināt bezmaksas dzīvesvietu. Lietuvas sabiedriskā medija LRT žurnālisti noskaidrojuši, ka vairākiem cilvēkiem tomēr prasīta samaksa un novērotas citas negodprātības, taču organizācija tās noliedz.

Lietuvas postpadomju neatkarībai 30! Kāpēc trešdaļa iedzīvotāju ir neapmierināti ar sasniegto?

Lietuva šonedēļ atzīmēja 30.gadadienu kopš neatkarības atjaunošanas. Sabiedriskās domas aptauja liecina, ka ar trīs desmitgadēs sasniegto apmierināti ir 58,1% lietuviešu, bet 28,4% ir pretējās domās. Lūdzām pētījumu centra Vilmorus veiktās aptaujas rezultātus komentēt ekonomistam, eksministram, vēsturniekam un citiem ekspertiem.

Lietuvā pirmais iedzīvotāju skaita pieaugums kopš deviņdesmitajiem

Iedzīvotāju skaits Lietuvā 2019.gadā ir audzis un šādas iedzīvotāju skaita izmaiņas novērotas pirmoreiz kopš pagājušā gadsimta deviņdesmitajiem gadiem, vēsta Lietuvas Statistikas pārvalde.

Ekonomists: Augstās īres cenas Rīgā veicina emigrāciju

Augstās īres cenas varētu būt svarīgs iemesls, kāpēc par spīti zemajam bezdarba līmenim un darba spēka deficītam, cilvēki no Latvijas reģioniem dodas nevis uz Rīgu, bet gan uz ārzemēm, uzskata ekonomists Mārtiņš Āboliņš.

Ziņas