Sākums Atslēgvārdi Energoefektivitāte

Atslēgvārds: energoefektivitāte

EK: Latvija lielākoties ir īstenojusi rekomendācijas enerģētikas jomā

Latvija rekomendācijas ievērojusi lielā mērā, jo Latvija ir palielinājusi mērķa vērtību primārajam enerģijas patēriņam, taču nav mainījusi galējo energopatēriņu.

Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanai atvēl papildu 35 miljonus

Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs preses konferencē pēc valdības sēdes sacīja, ka piešķirtie papildu 35 miljoni eiro ļaus renovēt vēl 150 daudzdzīvokļu ēkas, kuru energoefektivitātes paaugstināšanas projekti jau ir iesniegti un gatavi realizācijai.

VNĪ: Īstenotie energoefektivitātes pasākumi ļāvuši samazināt elektroenerģijas izmaksas par vairāk nekā 170 000 eiro gadā

VNĪ veiktais energoefektivitātes pasākumu kopums, kas tiek īstenots gan pašu birojā, gan nomnieku lietotajās ēkās, ļāvis samazināt elektroenerģijas izmaksas par vairāk nekā 170 000 eiro gadā.

BVKB: Lielo uzņēmumu energoefektivitāte augusi par 0,6 miljoniem megavatstundu

«Analizēt valstī īstenotos energoefektivitātes pasākumus un to rezultātā iegūto enerģijas ietaupījumu ir būtiski Latvijas nacionālā enerģētikas un klimata plāna 2021.–2030.gadam kontekstā.»

Ministrijas ar partneriem paraksta memorandu energoefektivitātes veicināšanā

Ar Sadarbības memorandu iesaistītās puses apņēmušās kopīgi nodrošināt informācijas pieejamību par ēku atjaunošanas, pārbūves un energoefektivitātes paaugstināšanas iespējām. 

Ziņas