Sākums Atslēgvārdi Epidēmija

Atslēgvārds: epidēmija

Lietuvā atļauj atvērt ārtelpu muzejus un sporta laukumus

Lietuvā, kur šobrīd ir zemākie saslimstības rādītāji ar Covid-19, valdība lēmusi mazliet mīkstināt valstī spēkā esošo karantīnu, vēsta Lietuvas sabiedriskais medijs LRT.

Igaunija pastiprina epidemioloģiskos ierobežojums skolām, sportam un tirdzniecībai

Igaunijas valdība, cenšoties mazināt straujo Covid-19 izplatību valstī, ir apstiprinājusi jaunus epidemioloģiskos ierobežojumus, kas stāsies spēkā no sestdienas, 6.marta, teikts valdības paziņojumā presei. Jau šīs...

Dumpis: Jāizvērtē nepieciešamība tikties ar tiem, kas atgriezušies no ārzemēm

Iedzīvotājiem ir jāpieturas pie noteikto ierobežojumu ievērošanas, izvērtējot nepieciešamību doties uz ballītēm un tikties ar cilvēkiem, kuri atgriezušies no ārzemēm.

ASV saredz jaunu COVID-19 uzliesmojumu ar 100 000 gadījumiem dienā

ASV saskaras ar jaunu un būtisku COVID-19 uzliesmojumu. Valsts galvenais epidemiologs Entonijs Fauči norādījis, ka ir iespējama strauja slimības izplatība ar 100 000 jauniem infekcijas gadījumiem dienā.

Zviedrijā sarūk iedzīvotāju uzticēšanās valsts COVID-19 stratēģijai

Zviedrijā, kur jūnijā novērots jauns COVID-19 uzliesmojums, strauji mazinājies iedzīvotāju atbalsts valsts izvēlētajai epidemioloģiskai stratēģijai, kas ir pazīstama ar izteikti maigāku pieeju nekā citviet Eiropā.

Krievijā tiecas uz vakcinēšanu pret COVID-19 jau rudenī

Krievijas Epidemioloģijas un mikrobioloģijas zinātniski pētnieciskā institūta vadītājs norādījis, ka institūtā tiek izstrādāta pote pret COVID-19 un ka masveida potēšanu pret vīrusu Krievijā varētu uzsākt 2020.gada rudenī, vēsta Krievijas valsts ziņu aģentūra TASS.

Zviedrija kļūdījās, neieviešot karantīnu, secina tās bijusī galvenā epidemioloģe

Zviedrijas bijusī galvenā epidemioloģe Annika Linde (Annika Linde) norādījusi, ka karantīna pandēmijas sākumā būtu palīdzējusi nodrošināt, ka valsts iedzīvotāji riska grupās tiešām tiek pasargāti. COVID-19 izplatība Zviedrijā joprojām ir strauja.

airBaltic plāno samazināt darbinieku skaitu par 400 vai vairāk cilvēkiem

Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic plāno vēl vairāk samazināt darbinieku skaitu – kopumā uz laiku plānots samazināt darbinieku skaitu par 400 vai vairāk.

Ziņas