Sākums Atslēgvārdi Ēriks Eglītis

Atslēgvārds: Ēriks Eglītis

Eglītis pagaidām neplāno tiesāties par disciplinārlietas ierosināšanu

Ekonomikas ministrijas (EM) valsts sekretārs Ēriks Eglītis, kurš atstādināts no amata, pagaidām neplāno tiesāties par disciplinārlietas ierosināšanu, otrdien, 18.februārī, intervijā Latvijas Radio sacīja Eglītis. «Nedomāju,...

Levits: Neviens nedrīkst no ierēdņa pieprasīt prettiesisku rīcību

Neviens nedrīkst no ierēdņa pieprasīt prettiesisku rīcību, paudis Valsts prezidents Egils Levits, atbildot vēstuli, kurā paustas bažas par politisku izrēķināšanos, nepildot, iespējams, prettiesiskus ministra uzdevumus.

Premjers: Rebenoks netiks virzīts uz Latvenergo padomi

Ekonomikas ministra Ralfa Nemiro padomnieks Pāvels Rebenoks netiks virzīts uz AS Latvenergo padomi, Sadarbības sanāksmes paziņojis Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Eglītis: Politiskā iejaukšanās Latvenergo padomes locekļu atlases konkursā bija tieša

Politiskā iejaukšanās AS Latvenergo padomes locekļu atlases konkursā bija tieša un nepastarpināta, pirmdien, 10.februārī, raidījumā Delfi TV ar Jāni Domburu atzina no amata atstādinātais Ekonomikas ministrijas (EM) valsts sekretārs Ēriks Eglītis.

Raidījums: Rebenoks piedalījies sanāksmēs ar Latvijas gāzes akcionāru un Conexus

Ekonomikas ministra Ralfa Nemiro padomnieks un ar Olainfarm mantinieču kariem saistītais Pāvels Rebenoks piedalījies arī oficiālās sanāksmēs ar Conexus un Latvijas gāzes akcionāru Marguerite Fund.

Atstādinātais EM valsts sekretārs, visticamāk, nepiekritīs rotācijai uz CSP vadītāja amatu

Valdībā plānots lemt EM valsts sekretārs Ērika Eglīša apstiprināšanu Centrālās statistikas pārvaldes vadītāja amatā, kam Eglītis, visticamāk, nepiekritīs.

LTV: Rebenokam, visticamāk, netiks piešķirta pielaide valsts noslēpumam

Vienam no AS Latvenergo padomes locekļu konkursa uzvarētājiem, ekonomikas ministra Ralfa Nemiro padomniekam Pāvelam Rebenokam, visticamāk, netiks piešķirta pielaide valsts noslēpumam, tā LTV.

Ziņas