Sākums Atslēgvārdi ES budžets

Atslēgvārds: ES budžets

BNN nedēļas apkopojums. Viltus ziņas – īsts cietums. ES budžets. Jauns ministrs

Šonedēļ varam Adventa vainagā iedegt jau trīs sveces, kas nozīmē, ka tuvojas Ziemassvētki un ka pavisam drīz atkal pamazām paliks gaišāks. Lai gan lielo...

Polija: Panākta sākotnējā vienošanās par ES budžetu

Polijas prezidents Andžejs Duda (Andrzej Duda) paziņojis, ka ir panākta sākotnējā vienošanās par ES daudzgadu budžetu, ko Varšava un Budapešta solījušas bloķēt saistībā ar ES finansējuma piešķiršanas piesaistīšanu likuma varas ievērošanai attiecīgajā dalībvalstī.

Tiksies ES budžeta veto valstu, Polijas un Ungārijas, premjerministri

Polijas un Ungārijas premjerministri ceturtdien, 26.novembrī, tiksies Budapeštā, lai apspriestu turpmāko nostāju ES daudzgadu budžeta sarunās. Šobrīd tieši šo valstu nepiekrišana neļauj blokam pieņemt ES daudzgadu budžetu, jo tas pirmoreiz piesaistīts likuma varas ievērošanai dalībvalstīs.

BNN nedēļas apkopojums: Cerības uz vakcīnu. Veto ES budžetam. Jaunā SEPLP

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmās kā ES budžets, Noziedzība, Mediji, Skolotāji, Cerība un Bezdarbs.

Dombrovskis: ES dalībvalstīm nevajadzētu kavēties ar nacionālo ekonomikas noturības plānu izstrādi

EK priekšsēdētājas izpildvietnieks uzsvēra, ka nākamajam ES daudzgadu budžetam jāstājas spēkā 2021.gada 1.janvārī, tāpēc galīgā vienošanās par to būtu jāpanāk dažu mēnešu laikā.

Prezidents: Budžeta sarunās Latvija sasniegusi izcilu rezultātu un palīdzējusi novērst šķelšanos ES

Latvija kopējās interesēs aktīvi ir palīdzējusi novērst briestošo šķelšanos ES tiesiskuma jautājumā, šādu viedokli sociālajos tīklos paudis Latvijas prezidents Egils Levits.

Ziņas