Sākums Atslēgvārdi Estonia

Atslēgvārds: Estonia

Estonia vraka jauno izpēti sāks jūlijā

Nogrimušā prāmja Estonia atkārtota izpēte saistībā ar žurnālistu jaunatklātiem caurumiem kuģa korpusā tiks oficiāli sākta 8.jūlijā ar Baltijas jūras dzelmes tehnisko uzmērīšanu, vēsta Igaunijas...

Zviedrijā attaisnoti prāmja Estonia dokumentālisti par iespējamu piemiņas vietas apgānīšanu

Tiesa Zviedrijā ir attaisnojusi dokumentālās filmas par prāmja Estonia nogrimšanu veidotājus. Tiesas prāva par iespējamu prāmja atdusas vietas apgānīšanu tika sākta pēc tam, kad...

Ratass: Estonia katastrofai būtu jāveic jauna tehniskā izmeklēšana

Prāmja Estonia nogrimšanas izmeklēšanā būtu jāaplūko jaunā informācija, tā Igaunijas premjerministrs Jiri Ratass komentējis pieņēmumus, kas izskanējuši Zviedrijas televīzijā pārraidītā dokumentālajā filmā par kuģa katastrofu.

Estonia prāmja nogrimšanas jaunā informācija jāpārbauda, tā Igaunija

Zviedrijā jaunā dokumentālā filmā par traģisko Estonia prāmja nogrimšanu apgalvots, ka kuģa vrakā ir atrasts liels caurums. Igaunijas premjerministrs Jiri Ratass aicinājis pārbaudīt šo informāciju.

Rail Baltica sliežu klāšanu Igaunijā plāno sākt divu gadu laikā

Igaunijā sliežu ceļa klāšanu Rail Baltica projektā plāno sākt divu gadu laikā, turklāt ceļš varēs darboties, pat ja Latvijā un tālāk sliedes vēl nebūs uzbūvētas, tā norādījis uzņēmuma RB Rail AS Estonia vadītājs Aivars Jaeski.

Ziņas