Sākums Atslēgvārdi ētika

Atslēgvārds: ētika

Saeimas komisija ierosina deputāta ētikas kodeksa pārkāpuma lietu pret Gobzemu

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija otrdien, 18.janvārī, nolēmusi ierosināt ētikas kodeksa pārkāpuma lietu pret deputātu Aldi Gobzemu (LuK) par nepakļaušanos policijas prasībām un...

BNN PĒTA | Ar «blatu» pēc potes. Lietuvā novērota vakcīnas rindu apiešana, apsteidzot mediķus

Saņemt vakcīnas devu, kuru joprojām ir maz, ir ļoti svarīgi daudziem. Lietuvā process ir teju galvenais visā valstī, tomēr neizskatās, ka ir izdevies nodrošināt caurskatāmību un vakcinēšanu pēc plāna. Valstī novērota vakcīnas rindu apiešana, apsteidzot pašreiz vakcinējamo grupu – mediķus. Vārdu krājumā nākas meklēt arī Padomju laiku jēdzienu, ko lietoja, lai apzīmētu negodīgu ceļu, kā iegūt deficīta preci, rindas apiešanu pa sētas durvīm. Kā nu bija?

Polijā prasa medicīnas universitātes galvas atkāpšanos pēc slavenību ārpuskārtas vakcinācijas

Polijā tiek prasīta Varšavas Medicīnas universitātes rektora atkāpšanās pēc tam, kad tās pakļautības medicīnas centrā ārpus kārtas pret Covid-19 vakcinētas slavenības, nevis mediķi.

Fon der Leiena pārkāpusi politisko neitralitāti, iesaistoties Horvātijas vēlēšanās

Eiropas Komisija atvainojusies par iestādes priekšsēdētājas Urzulas fon der Leienas dalību ES dalībvalsts Horvātijas valdošās partijas priekšvēlēšanu kampaņā. Notikušais uzskatāms par EK politiskās neitralitātes normu pārkāpumu.

Nedēļa Lietuvā: Ministrs ēdis neētiski, prezidents aicina poļu banku, Viļņa pret plastmasas traukiem

Lietuvā aizvadītās nedēļas redzamākie notikumi ziņās bija ētikas uzrauga atklātais satiksmes ministra likumpārkāpums par pusdienu apmaksu, prezidenta aicinājums Lietuvā ienākt poļu Pekao bankai un Viļņas iniciatīva pret vienreizlietojamiem traukiem.

Ziņas