Sākums Atslēgvārdi Finansējums medijiem

Atslēgvārds: finansējums medijiem

Kariņš: Sabiedriskie mediji nākamgad izies no reklāmas tirgus

Ministru kabinets 2.septembrī aiz slēgtām durvīm uzklausīja Finanšu ministrijas sagatavoto informatīvo ziņojumu par ministriju un valsts iestāžu papildus līdzekļu pieprasījumiem prioritāšu īstenošanai 2021.gadā.

NEPLP: Reģionālie un mazākumtautību TV un radio saņems 237 000 eiro valsts atbalstu

Šai konkursā atbalstu saņēmuši 18 no 28 iesniegtajiem projektiem 307 000 eiro apjomā. Starp atbalstītājiem ir gan klausītājiem un skatītājiem labi zināmi un iemīļoti radījumi, gan pilnīgi jauni.

Melbārde aicina ES nekavējoties izveidot ārkārtas fondu mediju un žurnālistikas atbalstam

«Ievērojami jāpalielina atbalsts mediju nozarei. Turklāt ir jāstiprina medijpratības, kā arī mākslīgā intelekta un datu pratības nozīme izglītībā, nostiprinot to Digitālās izglītības rīcības plāna pamatā.»

Mediju atbalstam novirzīs 2,04 miljonus eiro

COVID-19 radītās krīzes mazināšanai Latvijas mediju atbalstam no valsts budžeta programmas Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem novirzīs 2,04 miljonus eiro.

Sabiedriskajam medijam piešķirs papildu miljonu no valsts budžeta

Ministru kabineta ārkārtas sēdē lemts piešķirt vienu miljonu eiro sabiedriskajiem medijiem 2020.gadā. Finansējuma mērķis ir stiprināt sabiedrisko mediju kapacitāti un izlīdzināt algu atšķirību nozarē strādājošajiem.

Latvijas Radio aicina NEPLP piešķirt 251 800 eiro tehnikas nomaiņai un remontam

Latvijas Radio aicina Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi piešķirt 271 800 eiro ētera studijas tehnikas nomaiņai un remontam, informē sabiedriskajā medijā.

EBU: Satrauc vāji definētais sabiedrisko mediju finansēšanas mehānisms

Satraukumu šobrīd raida vāji definētais Latvijas sabiedrisko mediju finansēšanas mehānisms, atzinis Eiropas Raidorganizāciju apvienības ģenerāldirektors Noels Kurrans.

Ziņas