Sākums Atslēgvārdi Francija

Atslēgvārds: Francija

Francijā būs komandantstunda no pulksten 18.00

Francijā no nedēļas nogales komandantstunda būs spēkā no pulksten 18.00, tā, atzīstot nepieciešamību samazināt augsto Covid-19 inficēšanās rādītāju, paziņojis Francijas premjerministrs Žans Kastē.

Lietuvas uzņēmumi rēķinās ar Brexit ietekmi eksportā

Lietuvas uzņēmumi uz Lielbritāniju eksportē aptuveni četrus procentus no tautsamniecības kopējā preču un pakalpojumu eksporta. Uzņēmumi norādījuši, ka rēķinās, ka britu atdalīšanās no ES ietekmēs lietuviešu tirgus daļu Lielbritānijā, vēsta Lietuvas sabiedriskais medijs LRT.

Rietumeiropā ielaidīs britus ar negatīvām COVID-19 analīzēm

Francija ir mīkstinājusi ieceļošanas aizliegumu, kas saistībā ar jauna COVID-19 paveida parādīšanos otrpus Lamanšam vairākas dienas attiecināts uz ieceļotājiem valstī no Lielbritānijas puses. Iebraukt valstī drīkstēs ar «svaigiem» un negatīviem analīžu rezultātiem.

Francijā plāno bez vakcinēšanās nelaist sabiedriskajā transportā

Francijā, kur sabiedriskās domas aptaujas uzrāda lielu iedzīvotāju nevēlēšanos vakcinēties pret COVID-19, valdība sagatavojusi tiesību aktu projektu, ar ko iecerēts nevakcinētiem iedzīvotājiem liegt izmantot sabiedrisko transportu, vēsta Francijas valsts raidorganizācija France 24.

Francijas-Lielbritānijas robežas slēgšana britiem apgrūtina pārtikas, medikamentu piegādes

Francijas lēmums slēgt robežu kravu pārvadātājiem no Lielbritānijas saistībā ar jauna COVID-19 paveida izplatīšanos Britu salās, ir daļēji apturējis pārtikas un medikamentu piegādi caur britu ostām.

Francijā atzīst 14 personu līdzdalību 2015.gada Parīzes teroraktos

Tiesa Francijā atzinusi 14 apsūdzētos par līdzdalībniekiem 2015.gada teroraktos satīras laikraksta Charlie Hebdo redakcijā un lielveikalā Parīzē, kuros tika nogalināti 17 cilvēki, vēsta vācu raidsabiedrība DW.

Francijā ieviesīs komandantstundu no pulksten 20.00

Francijā, kur kopš oktobra beigām ir spēkā stingrs karantīnas režīms, valdība nolēmusi pārcelt kultūras iestāžu atkalatvēršanu, atcelt rīkojumu par iedzīvotāju uzturēšanos dzīvesvietās un ieviest nakts komandantstundu no pulksten 20.00.

Francija pamazām atcels stingras karantīnas ierobežojumus

Francijā, kur kopš novembra sākuma ir spēkā stingrs karantīnas režīms ar iedzīvotāju pārvietošanās kontroli, valdība lēmusi sākt atcelt ierobežojumus ar nosacījumu, ka dienas jauno inficēto skaits valstī nepārsniedz 5 000.

Ziņas

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!