Sākums Atslēgvārdi Futbols

Atslēgvārds: futbols

BNN nedēļas apkopojums: Potenciālais spiegs Saeimā. Dzīves dārdzība. Covid-19 atvieglojumi

Šonedēļ Latvijas valdība beidzot nākusi klajā ar ierobežojumu mazināšanu saistībā ar Covid-19 izplatību. Nosacījumi gan ir ļoti dažādi atkarībā no tā, vai cilvēks ir...

Igaunija speciāli uz Latvijas futbola spēli atļauj 1 000 cilvēkus stadionā

Igaunijas valdība otrdien, 8.jūnijā, lēmusi atļaut ārtelpu pasākumos pulcēties līdz 1 000 cilvēku. Šonedēļ valstī gaidāma Baltijas kausa futbola spēle starp Latvijas un Igaunijas...

Argentīnā trīs dienu sēras leģendārā futbolista Maradonas piemiņai

Argentīnā turpinās trīs valsts mēroga sēru dienas, lai atvadītos no leģendārā futbolista Dijego Maradonas, kurš šonedēļ miris 60 gadu vecumā.

Lietā par «aplokšņu algu» izmaksu futbola klubā Riga iesaistīta kluba vadība

Neoficiālā informācija liecina, ka runa ir par kluba vadību, proti, ģenerāldirektoru Aleksandru Proņinu, sporta direktoru Aleksandru Romašinu, izpilddirektoru Romānu Lajuku. Aizturēts ir Lajuks.

FK Ventspils aplokšņu algu afērā saskatāmas Ventspils pašvaldības pēdas

FK Ventspils valdē vēl joprojām ir Ventspils pilsētas domes pārstāvis Kārlis Gubāts – Ventspils pilsētas domes Sporta pārvaldes vadītājas vietnieks; Inga Mikuļčika – FK Ventspils administrācijas darbiniece; Adlan Shishkanov – Krievijas Federācijas pilsonis.

Daugavpils dome cer vienoties ar LFF par izmaiņām stadiona Esplanāde projektā

Daugavpils dome cer vienoties ar Latvijas Futbola federāciju par izmaiņām stadiona Esplanāde pārbūves projektā, preses konferencē paziņoja domes vadība.

Ziņas