Sākums Atslēgvārdi Gaisa temperatūra

Atslēgvārds: Gaisa temperatūra

Šonedēļ būs siltāki laikapstākļi nekā iepriekš

Šajā darba nedēļā daudzviet Latvijā bieži gaidāms īslaicīgs lietus, pērkona negaiss, bet, tuvojoties nedēļas nogalei, nokrišņu būs mazāk un biežāk spīdēs saule. Latvijas Vides, ģeoloģijas...

Negaisa dēļ Latvijā izsludināts oranžais brīdinājums – gaidāma krusa un spēcīgs vējš

Gaidāmā negaisa dēļ visā Latvijā līdz 14.jūlija plkst. 23.00 izsludināts oranžais brīdinājums. Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) ziņo, ka no pēcpusdienas jau daudzviet...

Sals daudzviet Latvijā bijis pamatīgs. Bauskā pārspēts aukstuma rekords

No trešdienas, 17.februāra, uz ceturtdienu aizvadīta vēl viena nakts ar stipru salu, zemākā temperatūra konstatēta Daugavpilī (–27,4 grādi pēc Celsija) Zosēnos (–26 grādi), liecina...

Planētai nav vakcīnas, brīdina ANO ģenerālsekretārs

ANO ģenerālsekretārs Antoniu Guterešs aicinājis pasaules valstis rīkoties, lai samazinātu siltumnīcefekta gāzu izmešus, jo Pasaules Meteoroloģijas organizācija apstiprinājusi, ka 2020.gadā laikapstākļi turpinājuši tendenci ar kāpjošu vidējo gaisa temperatūru, ledāju kušanu un sausuma periodu dabas ugunsgrēkiem.

Šonedēļ gaidāms vējains un samērā silts laiks, bieži jārēķinās ar nokrišņiem

Bieži gaidāmi nokrišņi, pastiprināsies arī vējš, tomēr gaiss būs samērā silts, līdz ar to atsevišķas dienās iespējami jauni maksimālās gaisa temperatūras rekordi.

Šonedēļ būs nokrišņiem bagāts un samērā silts laiks

Gaisa temperatūra naktīs pazemināsies līdz 0…+5 grādiem, piekrastes rajonos siltāk: +4…+8 grādiem, dienās sasniegs +5…+10 grādu atzīmi.

Brīvdienas būs gan siltas, gan lietainas

Gan brīvdienās, gan nākamajā darba nedēļā bieži līs, vietām gaidāmas spēcīgas lietusgāzes un pērkona negaiss, pastiprināsies arī vējš.

Šonedēļ gaidāms gan silts, gan lietains laiks

Nedēļas vidū lēns līdz mērens ziemeļu vējš valsts teritorijā ienesīs vēsāku gaisu, līdz ar to karstuma vilnis beigsies, savukārt darba nedēļas izskaņā galvenokārt valsts austrumu daļā gaidāms lietus.

Ziņas