Sākums Atslēgvārdi Genādijs Ivankins

Atslēgvārds: Genādijs Ivankins

Par procesa vilcināšanu tiesa Lemberga aizstāvjiem piemēro brīdinājumu

Par procesa novilcināšanu, ļaunprātīgi izmantojot savas tiesības, un procesuālo pienākumu nepildīšanu tiesa abiem advokātiem piemēroja procesuālo sankciju – brīdinājumu.

Lemberga aizstāvim Mārim Grudulim izteikts brīdinājums

Tiesā norādīja, ka tiesa vairākkārt Grudulim bija aizrādījusi par atkārtošanos tiesas debašu runā, ka arī par to, ka viņa runa bieži pieskārusies jautājumiem, kas nav saistīti ar krimināllietu, kurā viņš pārstāv savu aizstāvamo.

Gumijas stiepšana. Lemberga tiesas sēdēm 11 gadu «jubileja»

Gumijas stiepšana ir process, kas it kā notiek, taču nevienam labumu nedod, izņemot pašu staipītāju. Ar šādu alegorisku apzīmējumu varētu raksturot Aivara Lemberga tiesas sēdes, kas norit jau 11 gadus.  

Pēc vairāk nekā pusgada pārtraukuma atsāk skatīt Lemberga krimināllietu

13.janvārī tiesa plānojusi sākt uzklausīt Ivankina debašu runu, aicinot viņu debatēs izteikties par tām apsūdzības epizodēm, par kurām vēl nav izteikušies citi apsūdzētā aizstāvji, līdz šim uzstājoties debatēs vairāk nekā 30 tiesas sēžu laikā.

Lemberga tiesas varētu atsākties tikai nākamgad

Rīgas apgabaltiesa smagos noziegumos apsūdzētā un no pienākumiem atstādinātā Ventspils mēra Aivara Lemberga aizstāvim Genādijam Ivankinam devusi laiku līdz 12.janvārim, lai iepazītos ar lietas materiāliem.

Ziņas