Sākums Atslēgvārdi Ģenerālprokurors

Atslēgvārds: Ģenerālprokurors

Sāk kriminālprocesu par Covid-19 vakcīnu iepirkumu, kurā vērtēs arī ministru iespējamo atbildību

Prokuratūra ir sākusi kriminālprocesu par iespējamo amatpersonu bezdarbību saistībā ar Covid-19 vakcīnu pirmo iepirkumu, un šajā lietā tiks vērtēta arī ministru iespējamā atbildība, ceturtdien,...

Igaunijā atbrīvo ģenerālprokurori par politisko darbību

Igaunijā no valsts ģenerālprokurora amata atbrīvota Lavlija Perlinga. Lēmumu saistībā ar amatpersonas iesaistīšanos politiskajā dzīvē pieņēmusi jaunā tieslietu ministre Marisa Lauri, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

BNN INTERVIJA | Stukāns: Izmeklētāji Latvijā pakļauti milzīgam korupcijas riskam

Latvijā izmeklētāju atalgojums ir pārāk zems – cilvēki ar ietekmīgiem makiem sākotnējā kriminālprocesa virzītāju spēj pakļaut milzīgam korupcijas riskam, tādējādi pat pēc būtiska nozieguma paveikšanas likumpārkāpēji var izsprukt cauri, jo krimināllieta nav virzīta

BNN nedēļas apkopojums: Spēriens pa futbolu. Atbalsts reemigrantiem. Valdība par mūziku

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmās kā Plāni būveiNeizdarība, KustībaAtbalsts reemigrācijai, Ģenerālprokurors, Joprojām pašizolācija un Cīņa ar «aplokšņu algām».

Saeima apstiprina Stukānu ģenerālprokurora amatā

Saeima ceturtdien, 18.jūnijā,  ģenerālprokurora amatā apstiprināja Rīgas apgabaltiesas Krimināllietu tiesas kolēģijas priekšsēdētāju Juri Stukānu.

BNN nedēļas apkopojums: Iecietība pret korupciju. Vētrainais lēmums. Kritušais mērs

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmās kā plašāka izvēle, KritušaisĢenerālprokurors, Iecietība, Pārmaiņas un Budžets.

Ziņas