Sākums Atslēgvārdi GKR

Atslēgvārds: GKR

Ušakovs rosinās no GKR izstājušos politiķus iekļaut Saskaņas Rīgas domes vēlēšanu sarakstā

Ilggadējais Rīgas domes priekšsēdētājs, pašreizējais Eiropas Parlamenta deputāts Nils Ušakovs rosinās no partijas Gods kalpot Rīgai aizgājušos politiķus iekļaut politiskā spēka Saskaņa pašvaldības ārkārtas vēlēšanu sarakstā.

Burovs bez budžeta pieņemšanas plāno īstenot lielāko daļu jauno iniciatīvu

Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs izdevis rīkojumu, kurš, pēc viņa teiktā, ļauj pašvaldības finanšu plūsmu pārstrukturizēt tā, lai uz aizvadītā gada budžeta bāzes īstenotu šogad plānotos darbus.

Rīgas pašvaldība ir valstī vienīgā ar neapstiprinātu šī gada budžetu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija līdz šim saņēmusi 118 no 119 pašvaldību apstiprinātajiem 2020.gada budžetu projektiem, un vienīgā vietvara, kas savu finanšu dokumentu vēl nav pieņēmusi, ir Rīgas dome.

Opozīcijai neierodoties uz sēdi, Burovs saglabā Rīgas mēra amatu

Opozīcijas partijām neierodoties uz sēdi, ceturtdien, 7.februārī, Rīgas domē kvoruma trūkuma dēļ nenotika kārtējā sēde, kas ļāva Rīgas domes priekšsēdētājam Oļegam Burovam saglabāt pilsētas mēra amatu.

Burovs vienojies ar opozīciju sasaukt trīs sēdes bez kvoruma

Rīgas mērs Oļegs Burovs vienojies ar opozīcijas spēkiem sasaukt trīs domes sēdes, taču nenodrošināt tajās kvorumu, tādējādi radot tiesisku pamatu domes atlaišanai, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Ziņas