Sākums Atslēgvārdi Gods kalpot Rīgai

Atslēgvārds: Gods kalpot Rīgai

NEPLP piemēro sodu Rīga TV24 par priekšvēlēšanu aģitācijas pārkāpumiem

Slēpta priekšvēlēšanu aģitācija raidījumos izpaudās kā pārmērīga politisko spēku Attīstībai/Par!, Progresīvie un Gods kalpot Rīgai atribūtikas izvietošana.

Zelta stieņi arestēti Rīgas satiksme iepirkumu lietā

Sešos kriminālprocesos pieņemti 39 lēmumi par aresta uzlikšanu finanšu līdzekļiem vai mantai, tai skaitā uzlikts arests finanšu līdzekļiem vai mantai ārzemēs.

Ušakovs rosinās no GKR izstājušos politiķus iekļaut Saskaņas Rīgas domes vēlēšanu sarakstā

Ilggadējais Rīgas domes priekšsēdētājs, pašreizējais Eiropas Parlamenta deputāts Nils Ušakovs rosinās no partijas Gods kalpot Rīgai aizgājušos politiķus iekļaut politiskā spēka Saskaņa pašvaldības ārkārtas vēlēšanu sarakstā.

Saeima atlaiž Rīgas domi

Saeima pieņēmusi lēmumu atlaist Rīgas domi. Dome gan vēl darbu turpina, jo Rīgas domes atlaišanas likums stāsies spēkā nākamajā dienā pēc tā izsludināšanas, par ko lēmums desmit dienu laikā jāpieņem Valsts prezidentam Egilam Levitam.

Burovs bez budžeta pieņemšanas plāno īstenot lielāko daļu jauno iniciatīvu

Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs izdevis rīkojumu, kurš, pēc viņa teiktā, ļauj pašvaldības finanšu plūsmu pārstrukturizēt tā, lai uz aizvadītā gada budžeta bāzes īstenotu šogad plānotos darbus.

Opozīcijai neierodoties uz sēdi, Burovs saglabā Rīgas mēra amatu

Opozīcijas partijām neierodoties uz sēdi, ceturtdien, 7.februārī, Rīgas domē kvoruma trūkuma dēļ nenotika kārtējā sēde, kas ļāva Rīgas domes priekšsēdētājam Oļegam Burovam saglabāt pilsētas mēra amatu.

Ziņas