Sākums Atslēgvārdi Grēta Tunberga

Atslēgvārds: Grēta Tunberga

Tunberga saņem miljona eiro prēmiju un sāk to dalīt vides organizācijām

Zviedru klimata saudzēšanas aktīvistei Grētai Tunbergai Portugālē piešķirta Kalostes Gulbekjana cilvēces aizstāvības prēmija — viens miljons eiro. Tunberga apsolījusi visu prēmijas naudu piešķirt vides aizsardzības un klimata saudzēšanas organizācijām.

Zemes dienā Tunberga aicina iet jaunu ceļu pēc pandēmijas

Atzīmējot starptautisko Zemes dienu, zviedru klimata aktīviste Grēta Tunberga ir aicinājusi cilvēkus visā pasaulē izvēlēties klimatu saudzējošu dzīvesveidu pēc koronavīrusa pandēmijas, kas, viņas skatījumā, pierādījusi: «mūsu sabiedrība nav ilgtspējīga».

Tunberga: ES jaunā klimata politika ir padošanās

Eiropas Komisijas jaunākais piedāvājums klimata saudzēšanas nolūkā ES līdz 2030.gadam samazināt siltumnīcefekta gāzu izplūdes par 50%, pēc zviedru klimata aktīvistes Grētas Tunbergas domām, ir padošanās, tā ziņo britu raidorganizācija BBC.

Video: Tramps un Tunberga Davosā pauž krasi pretēju klimata skatījumu

«Importējiet mūsu naftu un dabasgāzi» pret «mūsu emisijas ir jāizbeidz» – ar tik atšķirīgiem skatījumiem uz klimata krīzi Pasaules Ekonomikas forumā uzstājušies ASV prezidents Donalds Tramps un klimata aktīviste Grēta Tunberga. Piedāvājam noskatīties abas uzrunas pilnā garumā.

Klimatam veltītā Davosas forumā pretējus skatījumus paudīs Tunberga un Tramps

Davosā, Šveicē otrdien, 21.janvārī, sākas Pasaules Ekonomikas forums, un tas ir veltīs ekonomikas pārmaiņām ceļā uz ilgtspējīgu tautsaimniecību. Pretēji skatījumi ir gaidāmi ASV prezidenta Donalda Trampa un klimata aktīvistes Grētas Tunbergas.

Ziņas