Sākums Atslēgvārdi Higiēna

Atslēgvārds: higiēna

Domestos ražotājs apņemas atteikties no naftas ķīmijas savos produktos

Nīderlandiešu-britu sadzīves ķīmijas un pārtikas lielražotājs Unilever paziņojis, ka līdz 2030.gadam atteiksies no fosiliem energoresursiem tā sadzīves ķīmijas preču sastāvā.

SPKC atgādina piesardzības pasākumu ABC, sākoties jaunajam mācību gadam

«Māciet bērnu ar savu piemēru, jo, bērns pieaugot, pārņem ģimenē iedibinātās tradīcijas un veselībai svarīgos paradumus, kā, piemēram, roku mazgāšanas un elpceļu higiēnas kultūru.»

Igaunijas skolās pastiprināti rūpējas par higiēnu

Igaunijā, kur ir konstatēts viens saslimšanas gadījums ar jaunā koronavīrusa slimību COVID-19, Tallinas skolās pastiprinātas rūpes par higiēnu ir novērojusi raidsabiedrība ERR.

Pastiprinās bažas par putnu gripas draudiem Latvijā

Putnu gripa mājputniem konstatēta Čehijā, Rumānijā, Ungārijā, Polijā, Slovākijā un Ukrainā, bet savvaļas putniem – Polijā un Vācijā.

Kā stiprināt bērnu imunitāti vīrusu sezonā?

Laikā, kad apkārt arvien apņēmīgāk rosās vīrusi, no saslimšanas nav pasargāts neviens. Tomēr nereti tieši bērni ir tie, kurus vīrusi skar visbiežāk. To izplatību sekmē kopīga uzturēšanās visu dienu bērnudārza un skolas telpās.

PVD bērnudārzu ēdināšanas uzņēmumu pārbaudēs konstatē higiēnas pārkāpumus

Pārtikas un veterinārais dienests no 1.oktobra līdz 8.novembrim pārbaudījis 862 Latvijas pirmsskolas izglītības iestāžu ēdināšanas uzņēmumus, konstatējot dažādus vispārīgās higiēnas prasību pārkāpumus.

Ziņas