Sākums Atslēgvārdi Horvātija

Atslēgvārds: Horvātija

Portāls: ES valstu robežsardzes lietojušas nelikumīgu taktiku migrantu tūkstošu atvairīšanai

Pandēmijas laikā ES Vidusjūras un Adrijas jūras reģiona dalībvalstīm īstenojot pastiprinātu vēršanos pret migrācijas plūsmām uz ES, šajos pūliņos, iespējams, izmantota fiziskas ietekmēšana un...

Zemestrīce Horvātijā noposta daļu pilsētas

Horvātijā notikusi otrā stiprā zemestrīce divu dienu laikā. Ne mazāk kā septiņi cilvēki ir gājuši bojā un vairāki desmiti guvuši dažādas pakāpes miesas bojājumus.

Fon der Leiena pārkāpusi politisko neitralitāti, iesaistoties Horvātijas vēlēšanās

Eiropas Komisija atvainojusies par iestādes priekšsēdētājas Urzulas fon der Leienas dalību ES dalībvalsts Horvātijas valdošās partijas priekšvēlēšanu kampaņā. Notikušais uzskatāms par EK politiskās neitralitātes normu pārkāpumu.

Igaunija epidemioloģiski bīstamo valstu sarakstā ieļauj Čehiju, Horvātiju

Igaunijā no pirmdienas, 6.jūlija, septiņas ES dalībvalstis, tostarp Čehija un Horvātija, tiek uzskatītas par epidemioloģiski bīstamām. Ceļotājiem no tām Igaunijā jādodas 14 dienas ilgā pašizolācijā.

Vēlēšanās Horvātijā negaidīti uzvar valdošā Demokrātiskā savienība

Horvātijā aizvadītas parlamenta vēlēšanas, kur negaidīti uzvarējusi premjerministra Andreja Plenkoviča vadītā Horvātijas Demokrātiskā savienība.

Horvātijā notikusi zemestrīce

Horvātijas galvaspilsētu Zagrebu skārusi zemestrīce, nodarot postījumus ēkām un liekot iedzīvotājiem meklēt glābiņu ārpus telpām. Pilsētas vadība tomēr lūgusi cilvēkus atgriezties drošās dzīvesvietās, lai neizplatītos COVID-19, ziņo BBC.

Ziņas