Sākums Atslēgvārdi Huawei

Atslēgvārds: Huawei

Zviedrijas Huawei 5G aizliegums raisa bažas pašu zviedru Ericsson

Zviedrijas aizliegums pārdot valsts piektās paaudzes mobilo sakaru frekvences ķīniešu telekomunikāciju firmai Huawei ar bažām un pretestību uztverts pašu zviedru telekomunikāciju uzņēmumā Ericsson.

Igaunijas ieceri aizliegt Huawei tehnoloģijas 5G kritizē operators Elisa

Igaunijas Ekonomisko lietu un sakaru ministrija ir izstrādājusi noteikumus, kas paredz piektās paaudzes mobilo sakaru tīkla izveidē liegt izmantot ārpus ES izstrādātas tehnoloģijas. Ieceri, kas neļautu izmantot ķīniešu Huawei aparatūru, nopēlusi Igaunijas telekomunikāciju operatora Elisa vadība, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Lielbritānija atsakās no Huawei 5G tehnoloģijām

Lielbritānijas valdība ir liegusi britu mobilo sakaru operatoriem turpmāk iegādāties jaunu piektās paaudzes sakaru tīklu aparatūru no ķīniešu uzņēmuma Huawei, tajā saskatot valsts drošības apdraudējumu, vēsta britu raidorganizācija BBC.

Četri padomi, kā nodrošināt, ka telefona akumulators darbojas ilgāk

Izvēloties jaunu telefonu, tiek ieteikts pievērst uzmanību tā akumulatora ietilpībai. Tomēr arī pats tālruņa lietotājs var palīdzēt tā akumulatoram izlādēties lēnāk un pilnvērtīgi darboties ilgāk,

Lietuvas izlūki par apdraudējumu no Krievijas izsakās piezemētāk nekā iepriekš

Lietuvas izlūkdienesti šonedēļ nākuši klajā ar ziņojumu par valsts drošības apdraudējumiem. Šoreiz tomēr tā saturs izskatās pēc preses apskata, kā to komentārā portālam BNN vērtēja Viļņas Universitātes asociētais profesors Ķēsturis Griņus.

Igaunija apņemas 5G tīklu veidot līdzīgi kā Huawei pretiniece ASV

Igaunijas premjerministrs Jiri Ratass vienojies ar ASV valdību, ka abas valstis īstenos vienotu pieeju attiecībā uz piektās paaudzes mobilā interneta ieviešanu un sakaru drošību. ERR vēsta, ka būtībā tas nozīmē apņemšanos neizmantot ķīniešu ražotāja Huawei aparatūru.

Bažās par drošības riskiem Igaunijas IT ministre Huawei nomaina pret iPhone

Sekojot valsts iestāžu brīdinājumiem par drošības riskiem, Igaunijas informāciju tehnoloģiju ministre Kerta Kingo savu Huawei viedtālruni iemainījusi pret iPhone, informē Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Ziņas