Sākums Atslēgvārdi Iesakām

Atslēgvārds: iesakām

Nedēļa Lietuvā: Centrālās bankas modernizācijas plāni, karantīnas mīkstināšana, ostai jāmaksā latviešu būvniekiem 175 600 eiro

Aizvadītajā nedēļā zīmīgākie notikumi Lietuvā bija būtiska krantīnas ierobežojumu mīkstināšana, jaunā centrālās bankas prezidenta mērķis modernizēt iestādi, tiesas lēmums likt Klaipēdas Ostai maksāt latviešu...

BNN nedēļas apkopojums: «Lidojums» prom no MK. Cenu kritums. Lukašenko cīnās pret labdarību

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmās kā Finansējums, Cenu kritums, Baltkrievija, Amats, Slimības lapa un Brīdinājums deputātam.

Nedēļa Lietuvā: Zvērestus dod jaunais Seima sastāvs, nepalielinās radiācija no Baltkrievijas AES

Lietuvā aizvadītās nedēļas galvenie notikumi ziņas bija jaunā parlamenta sasaukuma zvērestu došana, radiācijas apjoma novērošana no Baltkrievijas atomelektrostacijas un piektās paaudzes mobilo sakaru tīkla izveide.

BNN PĒTA | Lietuvā daļa iedzīvotāju, pat politiķu apšauba COVID-19 nopietnību

Lietuvā dienā atklāto inficēto skaits sasniedzis 1 980, bet valstij priekšā ir valdības nomaiņa. Jaunajai konservatīvo-liberāļu valdībai nāksies cīnīties gan ar vīrusa izplatību, gan ar daļas iedzīvotāju nevēlēšanos ievērot karantīnas pasākumus un pat atteikšanos ticēt slimības nopietnībai.

Lembergs paņem kārtējo slimības lapu – tiesas sēdes atliktas, domes sēdes «vadīt» neatsakās

10.novembrī tiesā informē, ka Lemberga slimības dēļ krimināllietas izskatīšana atlikta līdz 23.novembrim. Jau 11.novembrī var vērot, kā saslimušais Lembergs visai veselīgā garā piedalās Pilsētas attīstības komitejas sēdē.

Ziņas