Sākums Atslēgvārdi Ieturi distanci

Atslēgvārds: ieturi distanci

UNICEF: Koronavīruss pasaulē novedis nabadzībā vēl 150 miljonus bērnu

Koronavīrusa radītie ekonomiskie satricinājumi pasaulē pastiprinājuši trūkumā dzīvojošo bērnu nabadzību un trūkumā noveduši vēl 150 miljonus bērnu, tā pētījumā secinājusi ANO organizācija UNICEF un Glābiet bērnus.

PVO: Eiropā jaunieši vairo vīrusa izplatību

COVID-19 vīrusa infekcijas izplatības atkārtotu kāpumu Eiropā, iespējams, veicinājuši jaunieši, tā secinājis Pasaules Veselības Organizācijas Eiropas Reģionālās nodaļas direktors Hanss Kluge.

Inficēto skaitam pārsniedzot 16 miljonus, PVO atzīst koronavīrusa krīzi par līdz šim smagāko

COVID-19 ir līdz šim smagākā pasaules veselības aprūpes ārkārtas situācija, kādu savā vēsturē ir izsludinājusi Pasaules Veselības organizācija. Pandēmijas laikā inficēto skaits pārsniedzis 16 miljonus.

Vācija: Vīrusa otrais vilnis ir iespējams, taču no tā var izvairīties

Vācija, neraugoties uz tās ģeogrāfisko novietojumu ES Šengenas zonas vidienē, var izvairīties no COVID-19 otrā viļņa, taču tam nepieciešams, lai atpūtnieki ārvalstīs ir uzmanīgi un modri, norādījis Vācijas veselības ministrs Jenss Špāns, kā viņu citē vācu sabiedriskais medijs DW.

Serbijā protestos pret karantīnas atjaunošanu izceļas sadursmes ar policiju

Serbijā divus vakarus pēc kārtas notikušas protesta akcijas pret plāniem nedēļas nogalē ieviest komandantstundu, lai ierobežotu atkārtotu COVID-19 izplatību valstī.

ASV COVID-19 nāves gadījumu skaits pārsniedz 130 000

ASV, kas ir valsts ar pasaulē lielāko jaunā koronavīrusa izplatību un nāves gadījumu skaitu, ir apstiprinājusi 130 306 var vīrusu saistītus nāves gadījumus, turklāt speciālisti norādījuši, ka valstī vēl turpinās slimības pirmais vilnis.

Spānijas reģionos atkārtoti ievieš karantīnu

Spānijas ziemeļrietumos un ziemeļrietumos slimības COVID-19 uzliesmojums licis varasiestādēm atkārtoti ieviest vietēja mēroga karantīnas pasākumus.

Ziņas