Sākums Atslēgvārdi Igaunijas Banka

Atslēgvārds: Igaunijas Banka

Piegāžu ķēdes kļūst īsākas, sekmējot reģionālo uzņēmējdarbību, tā Igaunijas Banka

Covid-19 dižķibeles ekonomiskā īpatnība ir tendence sarukt starptautisko piegāžu ķēžu garumam, kas Igaunijas uzņēmumiem dod iespējas izvērst reģionāla mēroga biznesu un sadarbību, vērtējusi Igaunijas...

Igaunijas ekonomikā šogad negaidīti zema 2,5% lejupslīde, prognozē Igaunijas Banka

Igaunijas Banka nākusi klajā ar tās jaunākajām ekonomikas prognozēm, saskaņā ar kurām ekonomikas lejupslīde 2020.gadā būs 2,5% apmērā, kas ir ievērojami optimistiskāk nekā prognozēts šopavasar, krīzei sākoties.

Igaunijas pensiju reforma nemotivēs krāt vecumdienām, tā Igaunijas Banka

Igaunijā šonedēļ prezidente izsludinājusi pensiju reformu, kas ļaus iedzīvotājiem izņemt pensiju otrajā līmenī uzkrāto. Igaunijas Bankas galva Madis Millers brīdinājis, ka reforma novedīs pie mazāka pensijas uzkrājuma un iespējamas nodokļu celšanas, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Igaunijas Banka: Nedrīkstam palielināt valsts parādu nastu

Igaunija pēdējos četrus gadus ir bijusi pārlieku izšķērdīga, norādījis Igaunijas Bankas prezidents Madis Millers. Viņš aicinājis valdību atteikties no fiksētu izmaksu segšanas ar lielākiem aizņēmumiem.

Igaunijas ekonomika šogad saruks par 10%, prognozē centrālā banka

Igaunijas Banka nākusi klajā ar tās jaunāko prognozi valsts ekonomiskai attīstībai 2020.gadā. Tā paredz, ka jaunā koronavīrusa pandēmijas iespaidā gaidāma lejupslīde desmit procentu apmērā, ja vien valstī netiks ieviesti jauni ierobežojumi.

Igaunijā spēkā pieņemas vietējā kapitāla banka Coop Pank

Igaunijas kooperatīvu kapitāla banka Coop Pank 2019.gadu aizvadījusi ar 40% izaugsmi un 5,5 miljonu eiro peļņu, tā liecina kredītiestādes sākotnējie finanšu rādītāji par pagājušo gadu, ziņo ERR.

Igaunijas Banka: Par Igaunijas ekonomikas bremzēšanos piekrītam SVF

Igaunijas centrālās bankas prezidents Madis Millers apstiprinājis, ka valsts tautsaimniecības izaugsme ir iegājusi lēnā fāzē, kā to konstatējis Starptautiskais Valūtas Fonds.

Ziņas