Sākums Atslēgvārdi IKEA

Atslēgvārds: IKEA

Visi Latvijas lielveikali, kuros darbojas arī vakcinācijas punkti

No 26.jūlija vakcinēties pret Covid-19 varēs arī Ikea veikalā Biķeru iela 2, Dreiliņos – ik dienu no plkst. 10.00 līdz 20.00, informē Nacionālā veselības...

Francija tiesās Ikea par darbinieku un pircēju izspiegošanu

Prokurori Francijā apsūdzējuši divus Ikea Francijas atzara bijušos izpilddirektorus un četrus policistus uz aizdomu pamata par uzņēmuma darbinieku un neapmierinātu pircēju izspiegošanu, izmantojot policijas datubāzi.

IKEA no tirdzniecības atsauc daļu termokrūžu iespējamu ķīmisku vielu klātbūtnes dēļ

IKEA aicina nelietot Indijā ražotās Troligtvis termokrūzes ar marķējumu Made in India, jo nesen veiktu pārbaužu rezultāti liecina par iespējamu ķīmisku vielu migrācijas līmeni, kas pārsniedz atļauto.

IKEA atsakās no vienreizlietojamās plastmasas izstrādājumiem

No šī gada janvāra mājas preču tirgotājs IKEA lēmis atteikties no vienreizlietojamo plastmasas izstrādājumu, piemēram, salmiņu un maisu, tirgošanas, informē uzņēmuma pārstāve Renata Dante.

IKEA kompensēs ģimenei 46 milj. dolāru par bērna bojāeju

Zviedru mēbeļu tirdzniecības milzis IKEA piekritis izmaksāt 46 miljonus ASV dolāru lielu kompensāciju kādai ģimenei ASV, kuras bērns gājis bojā, kad viņam virsū uzkritusi kumode.

IKEA veikals Igaunijā gaidāms 2023.gadā

Zviedru mēbeļu lielveikalu tīklā IKEA Igaunija tiks iekļauta ne ātrāk kā 2023.gadā. Pērn uzņēmums iegādājies 20 ha plašu īpašumu pie Tallinas un 2020.gadā vēlas saņemt būvatļauju sava pirmā lielveikala būvniecībai Igaunijā.

Interjera eksperti: Latvijas mājokļos pietrūkst gaismas

«Nepietiekams apgaismojums ietekmē acu veselību un vispārējo labsajūtu. Visvairāk gaismas trūkums jūtams tumšajā gada laikā. Esam apkopojuši veselības un interjera ekspertu padomus, kā veidot telpas apgaismojumu tā, lai mājoklis būtu funkcionāls, un tajā varētu justies labi,» norāda IKEA pārstāvji.

Ziņas