Sākums Atslēgvārdi Inaugurācija

Atslēgvārds: inaugurācija

ASV akciju tirgus priecīgs pirms Baidena inaugurācijas

ASV akciju cenas otrdien, 19.janvārī, pieaugušas dienu pirms ievēlētā ASV prezidenta Džo Baidena (Joe Biden) inaugurācijas, investoriem apsverot viņa plānus ASV ekonomikas atveseļošanai, bet...

Minskā policija pret protestētājiem lieto ūdenslielgabalu; turpina aizturēšanas

Minskā aizvadīts iknedēļas masu protesta gājiens ar vairāku desmitu tūkstošu baltkrievu piedalīšanos. Šoreiz gājiens bijis veltīts prasībai atbrīvot politieslodzītos. Policija pret gājiena dalībniekiem raidījusi ūdenslielgabala šaltis un aizturējusi daļu sanākušo.

Lielbritānija un Kanāda ievieš sankcijas pret Baltkrievijas amatpersonām

Kanāda un Lielbritānija ir paziņojušas par ierobežojošu pasākumu ieviešanu pret Aleksandru Lukašenko, viņa dēlu un vēl sešām augstām Baltkrievijas amatpersonām.

Baltkrievijā notiek Tautas inaugurācijas gājiens, atbalstot Tihanovsku

Minskā aizvadīta masveida demonstrācija, kurā, reaģējot uz Aleksandra Lukašenko paziņojumu par stāšanos Baltkrievijas prezidenta amatā, pausts atbalsts Svetlanai Tihanovskai kā jaunajai prezidentei. Drošībnieki aizturējuši vairākus simtus protestētāju.

Baltkrievijā jaunas aizturēšanas, ES un ASV «krata pirkstu» Lukašenko inaugurācijai

Minskā pēc Aleksandra Lukašenko negaidītās inaugurācijas ceremonijas prezidenta amatā izcēlušās sadursmes ar protestētājiem. Baltkrievijas galvaspilsētā un citās pilsētās ir aizturēti kopumā 140 cilvēki.

Ziņas