Sākums Atslēgvārdi Indēšana

Atslēgvārds: indēšana

Pēc Navaļnija protestētāju arestiem Krievijā Polija aicina pastiprināt ES sankcijas

Pēc nedēļas nogales masu protesta akcijām Krievijā un protestētāju aizturēšanām ES dalībvalstu ārlietu ministri pirmdien, 25.janvārī, spriedīs, kā reaģēt uz notiekošo. Polija ir aicinājusi ES ieviest papildu sankcijas pret Krieviju.

Krievijā pirms opozīcijas protestiem aiztur Navaļnija līdzgaitniekus

Krievijas opozīcija nedēļas nogalē plāno valsts mēroga protestus, taču pret to rīkotājiem un jau aizturētā opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija līdzgaitniekiem ir izvērsta arestu kampaņa.

Baltija un ES prasa Krievijai atbrīvot Navaļniju

Pēc krievu opozīcijas politiķa Alekseja Navaļnija aizturēšanas Maskavā, triju Baltijas valstu, ES un ASV ārlietu pārstāvji pieprasījuši Krievijas varastiestādēm viņa atbrīvošanu, liecina Latvijas Ārlietu ministrijas paziņojums un britu raidorganizācijas BBC informācija.

Navaļnijs plāno šonedēļ atgriezties Krievijā

Krievijas opozīcijas politiķis, kurš kopš augusta ārstējies Vācijā, atlabstot indēšanas ar ķīmisko ieroci Sibīrijā, paziņojis, ka šonedēļ atgriezīsies dzimtenē. Tur pret viņu šobrīd vēršas vairākas federālās tiesībsargājošās iestādes.

Krievijā pret Alekseju Navaļniju ierosināta jauna krimināllieta

Krievijā, kuras augstākās amatpersonas noliedz, vasarā valstī notikusi opozīcijas politiķa Alekseja Navaļnija indēšana, izmeklētāji ierosinājuši krimināllietu uz aizdomu pamata par iespējamu krāpšanos ar ziedojumiem.

Pētnieciskie žurnālisti un Navaļnijs norāda uz Krievijas drošībnieku lomu viņa indēšanā

Saistībā ar Krievijas pretkorupcijas aktīvista Alekseja Navaļnija indēšanu starptautiskais pētnieciskās žurnālistikas portāls Bellingcat un noziegumā cietušais ir publicējuši informāciju, augustā notikušajā indēšanā vainojot Krievijas Federālā Drošības dienesta darbiniekus.

ES prasa Krievijai izmeklēt Navaļnija iespējamo indēšanu ar holīnesterāzes inhibitoru

ES ir mudinājusi Krieviju izmeklēt krievu opozicionāra Alekseja Navaļnija iespējamo indēšanu pēc tam, kad Berlīnes ārsti viņa organismā atklājuši saindēšanos ar holīnesterāzes inhibitoru vielu.

Bulgārija apsūdz Krievijas pilsoņus ieroču rūpnieka indēšanas mēģinājumā

Prokurori Bulgārijā ir izvirzījuši apsūdzības trīs Krievijas pilsoņiem par slepkavību mēģinājumiem, izmantojot indi. Izmeklētāji saskata šo noziegumu saikni ar Skripaļu indēšanas gadījumu Lielbritānijā.

Ziņas

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!