Sākums Atslēgvārdi Indēšana

Atslēgvārds: indēšana

Krievijā Navaļnija protestu akcijās aiztur vairāk nekā 4 400 cilvēku

Krievijā nedēļas nogalē notikušajās protesta akcijās pret opozicionāra Alekseja Navaļnija aizturēšanu policija aizturējusi vairāk nekā 4 400 cilvēku. Īpaši drošības pasākumi ieviesti galvaspilsētas Maskavas centrā, vēsta franču ziņu aģentūra AFP un Īrijas raidsabiedrība RTÉ.

Māti apsūdz par bērna indēšanu ar medikamentiem

Šī gada 12.janvārī Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu, kurā apsūdzēta māte par sava bērna ilgstošu indēšanu ar medikamentiem, kas netika bērnam...

Pēc Navaļnija protestētāju arestiem Krievijā Polija aicina pastiprināt ES sankcijas

Pēc nedēļas nogales masu protesta akcijām Krievijā un protestētāju aizturēšanām ES dalībvalstu ārlietu ministri pirmdien, 25.janvārī, spriedīs, kā reaģēt uz notiekošo. Polija ir aicinājusi ES ieviest papildu sankcijas pret Krieviju.

Krievijā pirms opozīcijas protestiem aiztur Navaļnija līdzgaitniekus

Krievijas opozīcija nedēļas nogalē plāno valsts mēroga protestus, taču pret to rīkotājiem un jau aizturētā opozīcijas līdera Alekseja Navaļnija līdzgaitniekiem ir izvērsta arestu kampaņa.

Baltija un ES prasa Krievijai atbrīvot Navaļniju

Pēc krievu opozīcijas politiķa Alekseja Navaļnija aizturēšanas Maskavā, triju Baltijas valstu, ES un ASV ārlietu pārstāvji pieprasījuši Krievijas varastiestādēm viņa atbrīvošanu, liecina Latvijas Ārlietu ministrijas paziņojums un britu raidorganizācijas BBC informācija.

Navaļnijs plāno šonedēļ atgriezties Krievijā

Krievijas opozīcijas politiķis, kurš kopš augusta ārstējies Vācijā, atlabstot indēšanas ar ķīmisko ieroci Sibīrijā, paziņojis, ka šonedēļ atgriezīsies dzimtenē. Tur pret viņu šobrīd vēršas vairākas federālās tiesībsargājošās iestādes.

Krievijā pret Alekseju Navaļniju ierosināta jauna krimināllieta

Krievijā, kuras augstākās amatpersonas noliedz, vasarā valstī notikusi opozīcijas politiķa Alekseja Navaļnija indēšana, izmeklētāji ierosinājuši krimināllietu uz aizdomu pamata par iespējamu krāpšanos ar ziedojumiem.

Pētnieciskie žurnālisti un Navaļnijs norāda uz Krievijas drošībnieku lomu viņa indēšanā

Saistībā ar Krievijas pretkorupcijas aktīvista Alekseja Navaļnija indēšanu starptautiskais pētnieciskās žurnālistikas portāls Bellingcat un noziegumā cietušais ir publicējuši informāciju, augustā notikušajā indēšanā vainojot Krievijas Federālā Drošības dienesta darbiniekus.

Ziņas