Sākums Atslēgvārdi Indriķis Muižnieks

Atslēgvārds: Indriķis Muižnieks

LU rudenī klātienes studijas plāno atsākt daļēji; pagaidām nepieņem lēmumus par obligātu vakcinēšanos

Latvijas Universitāte (LU) jaunajā akadēmiskajā gadā plāno daļēji atsākt klātienes studijas, skaitliski lieliem kursiem gan turpinot studēt attālināti, teicis LU rektors Indriķis Muižnieks. Augstskolas vadītājs...

BNN nedēļas apkopojums: Uz Tokiju nākamgad. Muižnieks rektora amatā. Draudzīgā degvielas cena

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmas kā Ārkārtas situācija, Amats, Prognoze, Risinājumi, Vienošanās, Viedoklis un Cenu kritums.

Valdība apstiprina Muižnieku LU rektora amatā

Rīkojumā norādīts, ka Muižnieks 2015.gada 4.augustā uz pirmo četru gadu termiņu tika apstiprināts rektora amatā, kura termiņš ir beidzies, līdz ar to nepieciešams apstiprināt viņu par universitātes rektoru uz otro termiņu.

BNN nedēļas apkopojums: Latvietis var neslimot savā viensētā. Nemiro draudzība nepaliek nesodīta. Mūžam Putins?

BNN sniedz apkopojumu par šīs nedēļas aktuālākajiem notikumiem, kas skaidroti tādās tēmas kā Pasēdēs mājās, Attīrīšana, Konkurss, Lēmuma paturēšana, Cara laiku atgriešanās?, Dzīve kļūst dārgāka, Iespējamais pārkāpums.

Tiesa atzīst par prettiesisku valdības lēmumu neapstiprināt Muižnieku LU rektora amatā

Administratīvā rajona tiesa atzinusi par prettiesisku valdības lēmumu Indriķi Muižnieku neapstiprināt Latvijas Universitātes rektora amatā, liecina aģentūras LETA rīcībā esošais tiesas spriedums.

Mierizlīgums: IZM gatava ļaut Muižniekam kandidēt jaunajās LU rektora vēlēšanās

IZM lietā par LU rektora ievēlēšanu kā mierizlīgumu rīkot jaunas rektora vēlēšanas, kuras būtu ļauts piedalīties arī Indriķim Muižniekam.

Miers un Kariņš? Latvijas Universitāte Ministru prezidentam piedāvā mierizlīgumu

Tiesā patlaban aktuāla ir tikai lieta pēc Muižnieka kā fiziskas personas pieteikuma, apstrīdot viņam nelabvēlīgo valdības lēmumu. Atbilstoši Administratīvas apgabaltiesas sniegtajai informācijai, šajā lietā LU ir atbildētājas statusā.

Saglabājot aizliegumu rīkot jaunas vēlēšanas, tiesa ļauj valdībai iecelt jaunu LU rektora vietas izpildītāju

Tiesa saglabājusi pirmās instances noteikto liegumu rīkot jaunas LU rektora vēlēšanas, tomēr tā atzinusi, ka valdībai ir tiesības noteikt rektora vietas izpildītāju, līdz ar to tā var nomainīt pašreizējo rektora vietas izpildītāju Indriķi Muižnieku.

Ziņas