Sākums Atslēgvārdi Infekcija

Atslēgvārds: infekcija

Perevoščikovs: Covid-19 delta varianta dēļ šogad līdzīgās situācijās inficēto skaits varētu būt daudz lielāks

Covid-19 izraisošā vīrusa delta varianta plašās izplatības dēļ šogad, piedzīvojot līdzīgas situācijas un apstākļus kā pērn, saslimušo skaits varētu būt daudz lielāks, intervijā Latvijas...

Valsts prezidents atbalsta ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī

«Kā mēs redzējām pavasarī, ja ierobežojumi tiek ievēroti, tad pēc pāris nedēļām atkal ir novērojama pozitīva tendence,» uzsvēra Valsts prezidents.

Spānija kļūst par pirmo ES valsti ar pusmiljonu COVID-19 inficēto

Spānija kļuvusi par pirmo valsti ES, kur inficēšanās ar jauno koronavīrusu konstatēta 525 549 cilvēkiem. Slimība šobrīd strauji izplatās gados jaunu spāņu vidū.

BNN PĒTA | Papildus maskām, kā Lietuva vēl reaģēs uz atkārtotu COVID-19 pacientu pieaugumu?

Lietuvā ir pastiprināti epidemioloģiskie pasākumi cīņā pret atkārtotu jaunā koronavīrusa inficēto skaita pieaugumu. Valstī pēdējās divās nedēļās ir apstiprināti 187 jauni saslimšanas gadījumi, un kopš pagājušās nedēļas sabiedriskās vietās atkal obligāti ir jānēsā elpceļu maskas. Kādi būs turpmākie soļi?

Igaunijā jaunāko vīrusa uzliesmojumu saista ar naktsklubu un Spānijas braucienu

Kas izraisījis jaunāko COVID-19 infekcijas gadījumu kāpumu Igaunijā, kur diennaktī līdz otrdienai, 4.augustam, reģistrēti 11 jauni inficētie. Epidemiologi izsekojuši vairākus inficēšanās gadījumus līdz naktsklubam Tartu pilsētā, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Igaunijas skolās pastiprināti rūpējas par higiēnu

Igaunijā, kur ir konstatēts viens saslimšanas gadījums ar jaunā koronavīrusa slimību COVID-19, Tallinas skolās pastiprinātas rūpes par higiēnu ir novērojusi raidsabiedrība ERR.

Igaunijā atklāts pirmais koronavīrusa inficēšanās gadījums

Igaunijā ir konstatēts pirmais gadījums, kad pacientam atklāta jaunā koronavīrusa infekcija, tā ceturtdien, 27.februārī, pavēstījis Igaunijas sociālo lietu ministrs Tanels Kīks, ziņo raidorganizācija ERR.

Ziņas