Sākums Atslēgvārdi Inficēšanās

Atslēgvārds: inficēšanās

Igaunijā Covid-19 gadījumi sarukuši straujāk, nekā gaidīts

Igaunijā Covid-19 vakcinācijas pārklājums tuvojas 50% un jaunā koronavīrusa inficēšanās rādītājs vairākas nedēļas svārstījies starp 0,7% līdz 0,8%. Igaunijas Veselības pārvaldē vērtē, ka situācija...

Ierosināta dienesta pārbaude par zemessargu inficēšanos ar Covid-19 pamatapmācību laikā

Pēc tam, kad pamatapmācību laikā ar Covid-19 inficējušies zemessargi, par šo faktu ir ierosināta dienesta pārbaude, intervijā Latvijas Radio pastāstīja Nacionālo bruņoto spēku (NBS)...

Rēzeknes slimnīcā pēc plašas testēšanas COVID-19 atklāj 30 darbiniekiem

Pateicoties izstrādātajiem un ieviestajiem pretepidemioloģiskajiem pasākumiem, tostarp veicot apjomīgu slimnīcas darbinieku testēšanu, ir izdevies novērst COVID-19 plašāku izplatību slimnīcā.

Inficēto skaitam pārsniedzot 16 miljonus, PVO atzīst koronavīrusa krīzi par līdz šim smagāko

COVID-19 ir līdz šim smagākā pasaules veselības aprūpes ārkārtas situācija, kādu savā vēsturē ir izsludinājusi Pasaules Veselības organizācija. Pandēmijas laikā inficēto skaits pārsniedzis 16 miljonus.

Kādēļ Lietuvā dienā 26 jauni inficēšanās gadījumi?

Lietuvā pēdējā diennaktī līdz piektdienai, 24.jūlijam, reģistrēti 26 jauni saslimšanas gadījumi ar COVID-19. Šī ir straujākā vīrusa infekcijas izplatība valstī vairāku mēnešu laikā. Kas to izraisījis?

Arī Lietuvā apstiprināts pirmais koronavīrusa gadījums

Ar COVID-19 vīrusu ir inficējusies 39 gadus veca sieviete, kas 24.februārī ielidoja Kauņā, atgriežoties Lietuvā pēc Itālijas ziemeļu pilsētas Veronas apmeklējuma.

Ziņas