Sākums Atslēgvārdi Ints Ķuzis

Atslēgvārds: Ints Ķuzis

Ķuzis oficiāli uzņemts partijā Vienotība

Ķuzis Jaunās vienotības komandai pievienojās šī gada februārī un no apvienības saraksta startēja Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās, kurās viņš tika ievēlēts par deputātu.

Ķuža draudzība ar padomju VDK darboni Savicki netraucē JV kopā ar viņu startēt Rīgas domes vēlēšanās

Bijušais Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis pievienojies partiju apvienībai Jaunā Vienotība un grasās startēt gaidāmajās Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās.

Grišins pildīs Valsts policijas priekšnieka pienākumus līdz konkursa beigām

No 11.februāra Valsts policijas priekšnieka pienākumus līdz konkursa norises beigām izpildīs Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins.

Atvaļināto policistu skaitam pārsniedzot dienestā pieņemto, Ķuzis atzīst, ka policija «nespēj sevi atražot”

Pagājušā gadā Valsts policijā atvaļināto policistu skaits pārsniedzis dienestā pieņemto, un no amata aizejošais policijas priekšnieks Ints Ķuzis atzīst, ka policija «nespēj sevi atražot».

Ķuzis atzīst, ka pasaules sabiedrībai ir lielas grūtības cīņā ar narkotikām

Atsaucoties uz starptautisku amatpersonu pausto, patlaban pasaules sabiedrībai ir lielas grūtības cīņā ar narkotikām, atzinis Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis.

Ģirģens: Plašāks pretendentu loks VP vadītāja amatam būtu sabiedrības interesēs

Plašaks pretendentu loks Valsts policijas priekšnieka amatam būtu sabiedrības interesēs, tā intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam Rīta Panorāma izteicies iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens.

Ziņas