Sākums Atslēgvārdi īpašumi

Atslēgvārds: īpašumi

Valsts kontrole Rīgas nekustamo īpašumu apsaimniekošanā konstatē daudz trūkumu

Līdzšinējā Rīgas nekustamo īpašumu apsaimniekošanas prakse un kārtība liecina par visnotaļ neveiksmīgu īpašumu pārvaldības modeli, kas neatbilst mūsdienu tendencēm nekustamo īpašumu pārvaldībā, pēc revīzijas...

VNĪ šī gada pirmajā pusē apgrozījums bijis 18,85 miljoni eiro

Ņemot vērā COVID-19 ietekmē nomniekiem sniegto atbalstu, pandēmijas ierobežojumu periodā atbrīvojot vai samazinot nomas maksu, tas ir par 1,8% jeb 0,34 miljoniem mazāks nekā 2019.gada pirmajā pusē.

Izsolē pārdots Annai Emīlijai Maliginai un Dzīvokļi.lv piederošs kopīpašums Jūrmalā

Izsolē nosolītā cena ir 338 600 eiro. Īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena bija 173 600 eiro. Izsoles solis bija 3 000 eiro. Izsoles sākumcena nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli.

BNN pēta | Aizdomas, ka par spīti saistībām ar smagiem noziegumiem Rebenoks un Krieķis plāno atgriezties Olainfarm valdē

Bijušās Olainfarm amatpersonas Mārtiņš Krieķis un Pāvels Rebenoks, kurš ir arī pašreizējā ekonomikas ministra Ralfa Nemiro padomnieks, varētu atgriezties uzņēmuma valdē, iespējams, lai turpinātu «iestaigāto taciņu», kas klāta necaurspīdīgiem darījumiem.

VNĪ pērn realizēja īpašumus par gandrīz 4,1 miljonu eiro

VAS Valsts nekustamie īpašumi pagājušajā gadā pārdevusi 109 valsts funkcijām nederīgus nekustamos īpašumus gan Rīgā, gan arī Latvijas reģionos par kopējo summu 4,086 miljoni eiro.

Piedāvā iegādāties Danske Bank nekustamo īpašumu portfeli 1,5 miljonu eiro apmērā

Starptautiskais nekustamā īpašuma konsultāciju uzņēmums Newsec Latvijā piedāvā iegādāties Danske Bank nekustamo īpašumu portfeli, kas sastāv no 17 objektiem par kopumā teju 1,5 miljoniem eiro.

Ziņas