Sākums Atslēgvārdi Irina Maligina

Atslēgvārds: Irina Maligina

Par Olainfarm lielākā akcionāra Olmafarm līdzīpašnieču pilnvaroto pārstāvi kļuvusi Kristīne Brunovska

Par zāļu ražotājas AS Olainfarm lielākā akcionāra SIA Olmafarm trīs līdzīpašnieču pilnvaroto pārstāvi kļuvusi Kristīne Brunovska, paudis Olmafarm valdes loceklis Pēteris Rubenis. Viņš skaidroja, ka Brunovska ir...

Izsolē pārdots Annai Emīlijai Maliginai un Dzīvokļi.lv piederošs kopīpašums Jūrmalā

Izsolē nosolītā cena ir 338 600 eiro. Īpašuma novērtējums un izsoles sākumcena bija 173 600 eiro. Izsoles solis bija 3 000 eiro. Izsoles sākumcena nav apliekama ar pievienotās vērtības nodokli.

Juristi: Olainfarm sarunas jāizvērtē tiesībsargājošām iestādēm

Olainfarm sarunas izvērtēšanai jānodod tiesībsargājošām iestādēm, un visiem juristu profesijā strādājošiem vajadzētu maksimāli distancēties no tādiem juristiem kā Mārtiņš Krieķis.

Nemiro neizslēdz jauna Latvenergo padomes locekļu amata konkursa rīkošanu

Ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV) neizslēdz jauna AS Latvenergo padomes locekļu amata konkursa rīkošanu.  Ministrs pieļāva, ka, ņemot vērā diskusijas ap Latvenergo padomes locekļu...

Olainfarm sarunu turpinājums. Krieķim vienaldzīgas mantinieču intereses – galvenais «tikt pie cipara»

Mārtiņam Krieķim pašam, visticamāk, bijuši nodomi vest AS Olainfarm līdz maksātnespējai. Par to liecina publiskotajā sarunu ierakstā paustais, ka juristam ir absolūti vienaldzīgas mantinieču intereses – galvenais, lai viņš pats «tiek pie cipara».

Olainfarm sarunu turpinājums: Nemiro padomnieka Rebenoka reiderisms

Telefonsarunā Rebenoks paziņo, ka viņš ir ievēlēts padomē un ka abiem «ir jāsatiekas, jāapspriež, jāpaskatās, kādas ir jūsu intereses un kādas ir mūsu intereses [..]. Un viss būs labi, ja?»

Mārtiņa Krieķa slēptās sarunas jeb visi ir lo*i

 « padomē vajag trīs cilvēkus, ko pilnībā kontrolējat» un «es kā cilvēks bez jebkādas ētikas varu jums šajā lietā palīdzēt» – šie un citi jurista...

Olainfarm: Olmafarm dezinformē sabiedrību par it kā notikušu akcionāru sapulci

AS Olainfarm lielākais akcionārs SIA Olmafarm, izplatot informāciju par it kā notikušu akcionāru sapulci un izmaiņām Olainfarm padomē un valdē, ir dezinformējis sabiedrību.

Ziņas