Sākums Atslēgvārdi Islāma valsts

Atslēgvārds: Islāma valsts

Trampa labie darbi jeb kāpēc par viņa pārvēlēšanu balsoja 74 miljoni amerikāņu

ASV šonedēļ noslēdzas prezidenta Donalda Trampa pilnvaru termiņš. Lai arī 2020.gada prezidenta vēlēšanās Tramps zaudēja, par viņu kā Republikāņu partijas kandidātu nobalsoja vēlētāju vairākums valsts 25 štatos. Ko vēlētāji ir novērtējuši Trampa prezidentūrā?

Latvijas karavīri pārstājuši veikt Irākas drošības spēku apmācības

Ņemot vērā situācijas saasināšanos Irākā, arī Latvijas karavīri kopā ar pārējām koalīcijas dalībvalstīm ir pārstājuši veikt Irākas drošības spēku apmācības.

Avoti: Turcija kavējas ar atbalstu NATO aizsardzības plānam Baltijai un Polijai

Turcija atsakās atbalstīt NATO aizsardzības plānu Baltijas valstīm un Polijai, ja alianse nepiedāvās Ankarai lielāku atbalstu tās cīņai Sīrijas ziemeļos ar kurdu bruņoto grupējumu Tautas aizsardzības vienības, tā avoti.

Teroraktos upuru skaits pasaulē samazinās, bet terorisma skarto valstu skaits pieaug

Bojāgājušo skaits teroristu uzbrukumos 2018.gadā samazinājies par 15,2%, taču teroraktu skarto valstu skaits pieaudzis, paziņojis Ekonomikas un miera institūts.

Turcijas izraidīts iespējamais džihādists iestrēgst starp robežām

ASV pilsonis, kuru Turcija tur aizdomās par līdzdalību teroristiskajā grupējumā «Islāma valsts» un izraidījusi no valsts, ir iestrēdzis starp Turcijas un Grieķijas robežām.

Turcija sāk deportēt Rietumvalstu džihādistus

Turcija pirmdien, 11.novembrī, pavēstījusi, ka sākusi sūtīt ārvalstu radikālo musulmaņu kaujiniekus atpakaļ uz to izcelsmes valstīm ASV un Eiropā. Kopumā Turcijas ieslodzījuma vietās ir vairāk nekā tūkstotis grupējuma «Islāma valsts» kaujinieku.

ASV paziņo par «Islāma valsts» vadoņa nāvi Sīrijā

Sīrijā bēguļojošais teroristiskā grupējuma «Islāma valsts» galva Abu Bakrs al Baghdadi izdarījis pašnāvību ASV militāras operācijas laikā, tā pavēstījusi Vašingtona.

Sīrijā kurdi vienojas ar Damasku par kopīgu cīņu pret Turciju

Sīrijas kurdiem cenšoties atvairīt Turcijas iebrukumu valsts ziemeļos, to vadītie spēki vienojušies ar Sīrijas valdību par kopīgu aizsardzību, tikmēr no aizturēšanas vietas reģionā izbēgušas 700 ar teroristisko grupējumu «Islāma valsts» saistītas personas.

Ziņas