Sākums Atslēgvārdi IT

Atslēgvārds: IT

Plāno jaunu e-veselību, tam tērējot kārtējos miljonus

Aizvadītā gada beigās un šā gada sākumā e-veselībai atkal bija uzliesmojušas hroniskās kaites, nokaitinot savus lietotājus. Tai pašā laikā, vakcinācijai uzņemot aizvien lielākus apgriezienus,...

CSP: Preces vai pakalpojumus internetā pārdod 15,5% uzņēmumu

Latvijā 2020.gada sākumā internetu lietoja 99,9% uzņēmumu, un 62,6% no tiem bija sava tīmekļa vietne, tai skaitā 94,1% lielo uzņēmumu, 81% vidējo un 58,4% mazo, liecina...

Igauņu jaunuzņēmumi ceturksnī nodokļos samaksā 26 milj. eiro

Igaunijas jaunuzņēmumi, no kuriem pazīstamākie ir Bolt un Transferwise, 2020.gada pirmajā ceturksnī palielinājuši nodokļu maksājumus par 47%. Igaunijas valsts kasi tie papildinājuši ar kopumā 26,3 miljoniem eiro, aplēsusi iestāde Startup Estonia.

Nodibinājums: Ārvalstu studenta pienesums Latvijas ekonomikai gadā ir ap 300 miljoniem

IT uzņēmuma Accenture vadītājs Latvijā Maksims Jegorovs diskusijas laikā pauda viedokli, ka izglītības eksportam svarīga ir pēctecība, tāpēc Latvijai ir svarīgi pozicionēt jomas, kur ārvalstu studenti var iegūt prakses un darba iespējas.

Sociālo mediju lietojums uzņēmumos 2 gadu laikā pieaudzis par 10,9 procentpunktiem

Šī gada sākumā 99% uzņēmumu Latvijā lietoja internetu, un 64,2% bija sava tīmekļa vietne. Sava mājaslapa bija 94,1% lielo, 86,1% vidējo un 59% mazo uzņēmumu.

Ziņas