Sākums Atslēgvārdi Izbraukumi

Atslēgvārds: izbraukumi

Asins krājums ir kritiskā līmenī. VADC aicina atsaukties ziedotājus

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) steidzami gaida visu asinsgrupu donorus, bet īpaši lūdz atsaukties O-, O+, A- un A+ grupas. VADC pauž bažas: «Ja tuvāko dienu...

Ļoti nepieciešami asinsdonori! VADC lūdz palīdzību

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) aicina tos, kuri to var, ziedot asinis. Šobrīd nepieciešamas teju visas asinsgrupas, liecina VADC mājaslapā redzamā informācija. Neskatoties uz satiksmes ierobežojumiem...

Laiks ziedot asinis! VADC oktobrī dosies 46 izbraukumos

Personām pēc atgriešanās no valstīm ar augstu COVID-19 saslimstības līmeni, kas iekļautas SPKC sarakstā un uz kurām attiecināmas pašizolācijas prasības, pastāv aizliegums ziedot asinis desmit dienas.

Ziedo asinis arī vasarā! VADC izbraukumu saraksts augustam

VADC aicina donorus būt aktīviem arī atvaļinājumu periodā. Šobrīd ļoti gaidīti ir O+, A+ rēzus pozitīvu un O–, A–, rēzus negatīvu asinsgrupu donori.

Atvaļinājumā atrodi laiku ziedot asinis. VADC jūlijā dosies 41 izbraukumā

Lai ziedotu asinis, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments – pase vai eID karte. Laika taupīšanas nolūkos donora pieteikumu un anketu iespējams aizpildīt jau iepriekš – elektroniskā formātā.

Latvijas iedzīvotāji 2019.gadā devās 10,4 miljonos braucienu pa Latviju

Vidēji viens iedzīvotājs vecumā no 15 gadiem devās 6,6 ceļojumos. Vienas dienas ceļojumos iedzīvotāji devās par 3,2 reizēm biežāk nekā vairākdienu braucienos.

Arī šajā laikā nepieciešams ziedot asinis

VADC izbraukumi plānoti Ilūkstē, Vecumniekos, Cēsīs, Kalsnavā, Skrīveros, Jēkabpilī, Jaunpiebalgā, Cesvainē, Ādažos, Druvā, Sventē, Apē, Salaspilī, Valkā, Madonā, Kuldīgā, Preiļos, Tukumā, Dobelē. 

Ziņas