Sākums Atslēgvārdi Izcelsme

Atslēgvārds: izcelsme

PVO delegācija Ķīnā: Covid-19 aizsākums Uhaņas laboratorijā ir maz ticams

Pasaules Veselības organizācijas (PVO) delegācija, kas apmeklēja Uhaņas pilsētu Ķīnā, lai pētītu vīrusa SARS-CoV-2 izcelsmi, norādījusi, ka teorija, ka vīruss izkļuvis no laboratorijas ir...

Uhaņas Virusoloģijas institūtu apmeklē PVO vīrusa izcelsmes pētnieki

Pasaules Veselības organizācijas (PVO) inspektori, kuri cenšas izpētīt, kā sākotnēji izplatījies vīruss SARS-CoV-2, ir apmeklējuši Uhaņas Virusoloģijas institūtu Ķīnā. ASV amatpersonas ir pieļāvušas, ka šī iestāde varētu būt vīrusa SARS-CoV-2 izcelsmes vieta.

Ķīna piekrīt ielaist valstī vīrusa izmeklētājus no PVO

Pasaules Veselības organizācijas speciālistu grupa, kurai šajā ANO pakļautības organizācijā dots uzdevums izmeklēt Covid-19 pandēmijas izcelsmi, Ķīnā būs atļauts ierasties 14.janvārī.

EK aicina uz saskaņotu ES dalībvalstu atteikšanos no pandēmijas ierobežojumiem

Eiropas Komisija nākusi klajā ar plānu ES dalībvalstu kopīgai pandēmijas ierobežošanai ieviesto noteikumu atcelšanai. Ieteikts, ka dalībvalstīm ir savstarpēji jāsaskaņo pārvietošanās noteikumu atcelšana.

Zviedrijā pastiprinās aicinājumi stingrāk cīnīties pret COVID-19

Zviedrijā ar 1 033 mirušajiem no COVID-19 komplikācijām šī statistika ir krietni drūmāka nekā kaimiņvalstīs. Zviedru vidusskolas tomēr turpina darboties klātienē un valstī pulcēties drīkst līdz 50 cilvēku lielas grupas.

Lietuvā izolēs mazpilsētu lokāla COVID-19 uzliesmojuma dēļ

Lietuvas valdība lēmusi norobežot no ārpasaules Nemenčines mazpilsētu Viļņas tuvumā, jo tajā satraucošā ātrumā izplatījies jaunais koronavīruss, tā trešdien, 15.aprīlī, paziņojis Lietuvas premjerministrs Sauļus Skvernelis.

Krievijā COVID-19 gadījumu skaits dienā audzis par 3 388

Krievijā par spīti plašiem pārvietošanās un uzņēmējdarbības ierobežojumiem turpina augt dienā apstiprināto saslimšanas gadījumu skaits ar COVID-19. Trešdien, 15.aprīlī, reģistrēti 3 388 jauni saslimšanas gadījumi, to kopskaitam valstī sasniedzot 24 490, vēsta Krievijas valsts ziņu aģentūra TASS.

Igaunijā bezdarbs visstraujāk aug jauniešu vidū

Igaunijā, kur ārkārtas situācijas un COVID-19 uzliesmojuma dēļ aug bezdarba līmenis, lielākais darbu zaudējušo iedzīvotāju skaita kāpums novērots jauniešu vidū, no kuriem daudzi bijuši nodarbināti pakalpojumu sektorā, ziņo Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Ziņas