Sākums Atslēgvārdi Izstāšanās

Atslēgvārds: izstāšanās

Spiegošanā aizdomās turētais Ādamsons nolēmis izstāties no Saskaņas

Par spiegošanu Krievijas labā aizdomās turētais Saeimas deputāts Jānis Ādamsons nolēmis izstāties no partijas Saskaņa un šī politiskā spēka Saeimas frakcijas, vēstīja Latvijas Televīzijas...

BNN nedēļas apkopojums: Jaunie mēri. «Brīvprātīgā» vakcinācija. Baltkrievija sarauj saites

Šonedēļ par karstumu vēstīja ne tikai sinoptiķi, bet arī pašvaldības. Jaunizveidotajos novados tika iecelti un pārvēlēti mēri, kuru rokās būs iedzīvotāju labklājība nākamos četrus...

Lielbritānijai izstāšanās bez līguma būtu dārgāka par COVID-19, tā centrālā banka

Lielbritānijai ekonomiskā ietekme no izstāšanās no ES bez nolīguma būtu ilgtermiņā dārgāka par vīrusa COVID-19 izraisīto kaitējumu, paziņojis Anglijas centrālās bankas prezidents Endrjū Beilijs.

Iesim prom janvārī: Lielbritānija atsakās no ilgākām sarunām ar ES

Lielbritānija nelūgs ES papildu laiku, lai vienotos par nākotnes attiecību nolīgumu ar ES, tā norādījis par sarunām atbildīgais britu valdības ministrs Maikls Gouvs. Attiecīgi Lielbritānijas atdalīšanās no ES ir gaidāma 2021.gada 1.janvārī.

Brexit dienā Lielbritānijā nekas nemainās, bet uzmirdz viedokļu atšķirības

Lielbritānija naktī uz sestdienu, 1.februāri, oficiāli atstās Eiropas Savienību. Ikdienas dzīvē valstī nekas nemainīsies kā to paredz pārejas periods līdz 2020.gada beigām, taču prieks un protesti, kas redzami, britu salās atgādina par krasām viedokļu atšķirībām, raksta The Guardian un BBC.

ES sarunas par nākotnes sakariem ar Lielbritāniju sāks martā

Eiropas Savienība (ES) martā, nevis februārī iesaistīsies saspringtās un apjomīgās sarunas ar Lielbritāniju par pušu nākotnes sakariem, tā noskaidrojis portāls The Guardian.

Britu likumdevēji pieņem izstāšanās likumu

Lielbritānijas likumprojekts par izstāšanos no Eiropas Savienības ir pārvarējis pēdējo šķērsli britu parlamentā. Lēmējvaras apakšpalāta atteikusies pieņemt Lordu palātas ieteiktus piecus grozījumus un likumprojekts ir apstiprināts bez izmaiņām.

Ziņas