Sākums Atslēgvārdi Izvarošana

Atslēgvārds: izvarošana

Aptauja: Igaunijā seksuālu izmantošanu bērnībā piedzīvojis katrs sestais

Igaunijā katrs sestais iedzīvotājs ir bērnībā piedzīvojis seksuālu izmantošanu no kāda pieaugušā puses, tā liecina aptauja, ko pasūtījusi Igaunijas Sociālās apdrošināšanas pārvalde, vēsta raidorganizācija...

Divpadsmitdīgas meitenes izvarotas un piespiestas lietot narkotiskās vielas; ļaundaris aizturēts

Pērnā gada vasarā Valsts policijas likumsargi aizturēja vīrieti, kurš tika turēts aizdomās par seksuālu vardarbību pret divām 12 gadus vecām meitenēm. Izmeklēšanas laikā iegūtā...

Pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par seksuālu vardarbību pret mazgadīgu zēnu

Izmeklēšanā noskaidrots, ka zēna radinieks, izmantojot viņa bezpalīdzības stāvokli, lietojot vardarbību un izmantojot uzticību, veica ar viņu seksuālas darbības.

Valsts policija meklē dzimumnozieguma izdarītāju

Divas minūtes – tas ir vidējais laika sprīdis, kādā Eiropas Savienībā policija saņem ziņojumu par dzimumnoziegumu, vai tā būtu izvarošana, seksuāla vardarbība vai uzbrukums.

Holivudas Veinstīnu notiesā uz 23 gadiem cietumā par seksuāliem noziegumiem

Tiesa Ņujorkā piespriedusi kādreizējam ASV kinoindustrijas milzim Hārvijam Veinstīnam 23 gadu cietumsodu par seksuāliem noziegumiem. Viņu dažāda smaguma seksuālos nodarījumos vaino kopumā 105 sievietes, vēta britu ziņu portāls The Guardian.

Policijā lūdz apsūdzēt vīrieti par četrgadīga zēna seksuālu izmantošanu

Pagājušā gada vidū Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka vīrietis Kurzemē ir seksuāli izmantojis četrus gadus vecu zēnu, kurš no vīrieša bija atkarīgs ģimenisku attiecību dēļ.

Ziņas