Sākums Atslēgvārdi Jaunā saskaņa

Atslēgvārds: Jaunā saskaņa

Pieskaitīs arī par nederīgām atzītās Rīgas domes vēlēšanu aploksnes

Tiesas nolēmusi atcelt CVK 2020.gada 3.septembra lēmumu no tā pieņemšanas brīža un uzdot CVK nodrošināt balsu pārskaitīšanu Rīgas pilsētas 74.vēlēšanu iecirknī, 97.vēlēšanu iecirknī un 144.vēlēšanu iecirknī.

APP, JKP un NA/LRA vienojas par atbildības sfēru sadali jaunajā domes sasaukumā

Kamēr sarunas nebūs noritējušas arī ar Jauno vienotību un kamēr netiks panākta vienošanās ar visiem koalīcijas partneriem, tikmēr netiks atklāta jomu sadale.

Topošajā Rīgas domes koalīcijā aizvien nav kopīgas izpratnes par vadošo amatu skaitu

APP 4.septembrī tikās ar Jaunās konservatīvās partijas politiķiem, sākot sarunu arī par prioritātēm un darbiem. Vienlaikus neatrisināts palicis jautājums arī par amatu sadalījumu un to galīgo skaitu jaunajā domes sasaukumā.

CVK noraida visas sūdzības par Rīgas domes vēlēšanu rezultātiem

CVK bija saņemti četru kandidātu sarakstu – Jaunās saskaņas, sociāldemokrātiskās partijas Saskaņa, Latvijas Krievu savienības un politiskās partijas Alternative – pārstāvju iesniegumi.

Rīgas domes darbs varētu nesākties tik drīz; gaidāma tiesāšanās par vēlēšanu rezultātiem

Jaunās saskaņas pārstāvis Jānis Kuzins pēc šī lēmuma paziņošanas teica, ka ir nolēmis iesniegt prasību tiesā. Turklāt, ja arī tiesa to noraidīs, viņš vērsīšoties Eiropas cilvēktiesību tiesā.

CVK noraida Jaunās saskaņas sūdzību un lūgumu atcelt lēmumu par vēlēšanu rezultātu apstrīdēšanu

Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) sēdē nolemts noraidīt Jaunās saskaņas (JS) sūdzību un lūgumu atcelt gan Rīgas pilsētas vēlēšanu komisijas lēmumu par galvaspilsētas domes ārkārtas vēlēšanu...

Ziņas