Sākums Atslēgvārdi Jauns vadītājs

Atslēgvārds: jauns vadītājs

KP jaunā vadītāja galvenie mērķi ir lielāks budžets un tehnoloģisko rīku attīstīšana

«Šobrīd galvenais mērķis ir panākt budžeta palielinājumu iestādei, lai varētu attīstīt gan cilvēkresursu kapacitāti, piesaistot jaunus darbiniekus un viņus apmācot, gan arī nodrošinot konkurētspējīgu atalgojumu.»

Konkurences padomes vadītāja amatā apstiprina Juri Gaiķi

Ministru kabinets Konkurences padomes vadītāja amatā apstiprināja līdzšinējo Veselības un darbspējas ekspertīzes ārstu valsts komisijas vadītāju, bijušo Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu pārvaldes direktoru Juri Gaiķi.

Ābele apņēmies stiprināt VBTAI kolektīvu un veicināt preventīvo darbu

Ir jāstiprina Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas kolektīvs un jāattīsta iestāde tā, lai tā pārtaptu no kontrolējošas un uzraugošas par darbu koordinējošu, konsultējošu un metodoloģisku atbalstu.

Valsts zemes dienestam izraudzīta jauna vadītāja – VID darbiniece Vita Narnicka

Konkursa uzvarētāja guvusi arī Ministru prezidenta biedra, tieslietu ministra Jāņa Bordāna atbalstu, viņas kandidatūra jāvirza apstiprināšanai Ministru kabinetā.

RB Rail padome par pagaidu izpilddirektoru ieceļ Agni Driksnu

AS RB Rail padome ir iecēlusi Agni Driksnu, Eiropas dzelzceļa līnijas attīstības un komunikāciju departamenta direktoru pagaidu izpilddirektora statusā, kurš savus pienākumus sāks pildīt no 2.decembra.

Lauku atbalsta dienestam jauns vadītājs – Ģirts Krūmiņš

Ģirts Krūmiņš LAD strādā kopš 2002.gada, ir strādājis ES Tiešo maksājumu departamentā, bijis arī tā direktors, bet kopš 2007.gada – LAD direktora vietnieks.

Ziņas