Sākums Atslēgvārdi Karantīna

Atslēgvārds: karantīna

Īrija plāno samazināt karantīnas stingrību uz Ziemassvētku laiku

Īrijā, kur otrā valsts mēroga karantīna šogad ļāvusi būtiski samazināt COVID-19 otrā viļņa izplatību, valdība plāno samazināt epidemioloģiskos ierobežojumus uz divām nedēļām ap Ziemassvētkiem.

Rēzeknes slimnīcā pēc plašas testēšanas COVID-19 atklāj 30 darbiniekiem

Pateicoties izstrādātajiem un ieviestajiem pretepidemioloģiskajiem pasākumiem, tostarp veicot apjomīgu slimnīcas darbinieku testēšanu, ir izdevies novērst COVID-19 plašāku izplatību slimnīcā.

Francija pamazām atcels stingras karantīnas ierobežojumus

Francijā, kur kopš novembra sākuma ir spēkā stingrs karantīnas režīms ar iedzīvotāju pārvietošanās kontroli, valdība lēmusi sākt atcelt ierobežojumus ar nosacījumu, ka dienas jauno inficēto skaits valstī nepārsniedz 5 000.

Lielbritānija gatavojas atcelt karantīnu Anglijā

Lielbritānijas valdība plāno 2.decembrī atcelt Anglijā spēkā esošo karantīnas režīmu. Daļa ierobežojumu uzņēmējdarbībai gan paliks spēkā, bet izvairīties no jauna COVID-19 uzliesmojuma valdība mēģinās ar liela skaita izmeklējumu organizēšanu.

Nedēļa Lietuvā: Polijas prezidenta vizīte, nākamā valdība, ES samazina naudassodu

Lietuvā aizvadītās nedēļas zīmīgākie notikumi ziņās bija Polijas prezidenta Andžeja Dudas vizīte, Lietuvas nākamās valdības sastāva paziņošana un ES Vispārējās tiesas lēmums samazināt naudassodu dzelzceļa uzņēmumam Lietuvos Geležinkeliai par Mažeiķu-Reņģes sliežu ceļa nojaukšanu.

BNN PĒTA | Lietuvā karantīnas skartām viesnīcām palīdz dāvana mediķiem, bet 30% joprojām ir slēgtas

Lietuvas aizejošā valdība apsver karantīnas režīma paildzināšanu. Skarbam situācijas turpinājumam gatavojas arī viesmīlības un tūrisma nozares, kas jau līdz šim ir smagi cietušas no vīrusa COVID-19 izplatības un ierobežojumiem.

Centrālcietumā izsludināta karantīna, ieviesti stingri noteikumi

Pieaugot COVID-19 izplatīšanās draudiem ieslodzījuma vietās, izsludināta karantīna arī Rīgas Centrālcietumā, kas ir Latvijas lielākā ieslodzījuma vieta.

BNN PĒTA | Lietuvā daļa iedzīvotāju, pat politiķu apšauba COVID-19 nopietnību

Lietuvā dienā atklāto inficēto skaits sasniedzis 1 980, bet valstij priekšā ir valdības nomaiņa. Jaunajai konservatīvo-liberāļu valdībai nāksies cīnīties gan ar vīrusa izplatību, gan ar daļas iedzīvotāju nevēlēšanos ievērot karantīnas pasākumus un pat atteikšanos ticēt slimības nopietnībai.

Новости

Baidens plāno izsludināt ASV 100 masku nēsāšanas dienas

100 dienas ar elpceļu masku nēsāšanu ASV – šādu rīkojumu uzreiz pēc nākšanas pie varas iecerējis izdot jaunievēlētais ASV prezidents Džo Baidens. Valstī ar pasaulē lielāko COVID-19 nāves gadījumu skaitu pēc svētkiem atkal augusi vīrusa izplatība, vēsta vācu raidsabiedrība DW.

Ruks: Policija ar saviem darba pienākumiem pagaidām galā tiek veiksmīgi

Policija ar saviem darba pienākumiem pagaidām galā tiek veiksmīgi, 4.decembra intervijā Latvijas Televīzijai sacīja Valsts policijas (VP) priekšnieks Armands Ruks. Viņš nenoliedza, ka COVID-19 dēļ...

Vietām Latgalē un valsts centrālajā daļā uz autoceļiem izveidojies apledojums

Valsts centrālajā daļā un Latgalē atsevišķos ceļa posmos 4.decembra rītā izveidojies apledojums, kas apgrūtina braukšanu pa galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, brīdina VAS Latvijas Valsts...

Sērkociņi un pārtika. Ko vēl varēs veikalos iegādāties brīvdienās?

Brīvdienās tirdzniecības vietās nevarēs iegādāties Rīgas satiksmes e-talonu, bet varēs nopirkt sērkociņus, ceturtdien, 3.decembrī, preses konferencē informēja Ekonomikas ministrijas (EM) Iekšējā tirgus departamenta Konkurences,...

Brīvdienās gaidāmi plusi, pēc tam atgriezīsies sals

Tuvākajās septiņās dienās valstī gaidāmi mainīgi laikapstākļi – brīvdienās gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +2…+7 grādiem (pēc Celsija), savukārt pirmdien no austrumiem ieplūdīs aukstāka gaisa...

BNN PĒTA | Lietuvas prezidents «izbrāķē» jaunās valdības ministru kandidātus

Aizejošā Lietuvas valdība ir gatava šomēnes nolikt tās pilnvaras, taču jaunizveidotai koalīcijai ir radušās grūtības ar politiskā atbalsta gūšanu tās ministru amatu kandidātiem. Vairāki no tiem šaubas raisījuši prezidentam Gitanam Nausēdam, kurš saskatījis izglītības, pieredzes vai labas reputācijas trūkumu.

Pedagogiem izdodas ar ministri vienoties par algu nesamazināšanu zemu skolu sasniegumu dēļ

Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska arodbiedrībai ir apsolījusi nākamgad skolotāju atalgojumu nodrošināt 100% apmērā.

COVID-19 inficēto un kontaktpersonu izvietošanai viesnīcās valsts varētu novirzīt 742 000 eiro

COVID-19 inficēto un kontaktpersonu izvietošana viesnīcās varētu sākties ap Ziemassvētkiem un valsts šim atbalsta mehānismam varētu novirzīt 742 000 eiro, informē ekonomikas ministrs Jānis...

Plāno vecāku pabalstu turpināt izmaksāt, ja ārkārtējās situācijas dēļ vecāks nevarēs atgriezties darbā

Saeima ceturtdien, 3.decembrī, pirmajā lasījumā atbalstījusi grozījumus likumā Par maternitātes un slimības apdrošināšanu, kas paredz vecāku pabalstu turpināt izmaksāt, ja bērna vecāks ārkārtējās situācijas...

Prezidents rosina Saeimu NBS komandiera amatā atkārtoti apstiprināt Kalniņu

Valsts prezidents Egils Levits 2.decembrī nosūtījis Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei vēstuli, kurā iesaka atkārtoti apstiprināt Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandiera amatā ģenerālleitnantu Leonīdu Kalniņu,...
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!