Sākums Atslēgvārdi Kersti Kaljulaida

Atslēgvārds: Kersti Kaljulaida

Demisionējušais Igaunijas premjers strādās parlamentā

Igaunijā Jiri Ratass, kurš šonedēļ negaidīti paziņoja par atkāpšanos no valdības vadītāja amata, sacījis, ka turpmāk strādās parlamentā kā deputāts.

Igaunijā jauno valdību lūgs veidot Kallasai no Reformu partijas

Igaunijā pēc premjerministra Jiri Ratasa pēkšņās atkāpšanās no amata prezidente Kersti Kaljulaida paudusi, ka nākamo valdību lūgs veidot parlamenta opozīcijā strādājošās Reformu partijas līderei Kajai Kallasai, vēsta Igaunijas sabiedriskais medijs ERR.

Laulības referendums Igaunijā jāsaista ar parlamenta uzticības balsojumu, tā prezidente

Igaunijas parlamentam virzot likumprojektu par laulības definīcijas referenduma rīkošanu, prezidente Kersti Kaljulaida ierosinājusi balsojumu par likumprojektu sasaistīt ar uzticības balsojumu valdošai koalīcijai.

Igaunijas prezidente svētku brīvdienās devusies slēpot uz Šveici

Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida 2020.gada izskaņā devusies slēpošanas braucienā uz Šveici, neievērojot valdības ieteikumu iedzīvotājiem neceļot bez steidzamas vajadzības.

Igaunija savu Neatkarības dienu februārī plāno bez rokasspiedieniem

Februāra otrā puse šobrīd šķiet tālu, tomēr Igaunijā par to lemj jau patlaban. Igaunijas prezidentes Kersti Kaljulaidas kanceleja paziņojusi, ka ikgadējie un vērienīgie Neatkarības dienas pasākumi 24.februārī notiks bez liela skaita apmeklētāju klātbūtnes.

Kaljulaida: Igaunijas-ASV attiecības ir tik stipras kā nekad iepriekš

Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida sasaukusi Nacionālās drošības padomes sēdi, lai apspriestu kaitējumu, kādu Igaunijas-ASV attiecībām nodarījis nu jau bijušais Igaunijas iekšlietu ministrs Marts Helme.

Kaljulaida: Mana pašizolācija apliecina, cik svarīgi ir nēsāt masku

Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida, kura devusies pašizolācijā kā COVID-19 pacienta kontaktpersona, sacījusi, ka no savas pieredzes zina, cik būtiski ir nēsāt elpceļu masku.

Kaljulaida: Krievija ir bīstama, jo tai sāk trūkt laika

Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida sacījusi, ka Krievijas Federācija ir bīstama tās kaimiņvalstīm nevis tāpēc, ka tā vēlas paplašināt savu impēriju, bet tādēļ, ka apzinās – tai sāk trūkt laika.

Ziņas

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!