Sākums Atslēgvārdi Kiberuzbrukums

Atslēgvārds: kiberuzbrukums

Ķīna noraida pārmetumus kiberuzbrukuma organizēšanā Microsoft e-pastu pakalpojumam

Pekina ir noraidījusi kā nepamatotus Rietumvalstu pārmetumus, ka Ķīnas izlūkdienestu kontrolēta kibernoziedznieku grupa īstenojusi kiberuzbrukumu ASV progammatūras izstrādātāja Microsoft e-pastu sistēmai. Uzbrukumā cietuši vismaz...

Lidsabiedrība Finnair ziņo par 200 000 klientu datu uzlaušanu

Somijas valsts lidsabiedrība Finnair paziņojusi, ka ir nelikumīgi piekļūts aptuveni 200 000 tās klientu datiem, vēsta Somijas sabiedriskais medijs YLE. Saskaņā ar lidsabiedrības pausto uzņēmuma...

Lietuva cietusi apjomīgā kiberuzbrukumā, tā aizsardzības ministrs

Pret Lietuvu decembrī ticis vērsts kiberuzbrukums, kas bijis viens no lielākajiem un sarežģītākajiem, kāds piedzīvots pēdējos gados, trešdien, 16.decembrī, paziņojis Lietuvas aizsardzības ministrs Arvīds Anušausks.

BNN nedēļas apkopojums. Viltus ziņas – īsts cietums. ES budžets. Jauns ministrs

Šonedēļ varam Adventa vainagā iedegt jau trīs sveces, kas nozīmē, ka tuvojas Ziemassvētki un ka pavisam drīz atkal pamazām paliks gaišāks. Lai gan lielo...

Kiberuzbrukumā cieš ES COVID-19 vakcīnu apstiprināšanas iestāde

ES Eiropas Zāļu aģentūra, kura patlaban vērtē COVID-19 vakcīnas kandidāšu nekaitīgumu un iedarbīgumu, paziņojusi, ka pret to ticis vērsts kiberuzbrukums. Vācu zāļu ražotājs BioNTech norādījis, ka nelikumīgi piekļūts tā vakcīnas apstiprināšanas dokumentiem.

Norvēģija vaino Krievijas grupējumu kiberuzbrukumā parlamentam

Norvēģijas Policijas drošības dienests izmeklēšanā secinājis, ka uzbrukumā Norvēģijas parlamentam 2020.gada augustā, iespējams, vainīgs kibernoziedznieku grupējums Fancy Bear, kas ir saistīts ar Krievijas militāro izlūkošanu.

ES ievieš sankcijas pret Krieviju par kiberuzbrukumu Vācijas parlamentam, Merkelei

ES ir sodījusi divas Krievijas militārās izlūkošanas amatpersonas par apjomīgu kiberuzbrukumu 2015.gadā Vācijas Bundestāga un kancleres Angelas Merkeles (Angela Merkel) biroja datorsistēmām, vēsta vācu raidsabiedrība DW.

Norvēģija vaino Krieviju kiberuzbrukumā parlamentam

Norvēģija ir paziņojusi, ka Krievija vainojama kiberuzbrukumā Stortinga e-pasta tīklam. Maskava ir noliegusi, ka būtu atbildīga par notikušo.

Ziņas