Sākums Atslēgvārdi Konflikts

Atslēgvārds: konflikts

Tuvajos Austrumos aug upuru skaits, ANO brīdina par kara tuvošanos

Tuvajos Austrumos saasinoties Jeruzalemes konfliktam, kurā iesaistītas kara lidmašīnas ar munīciju no Izraēlas puses un raķetes no palestīniešu puses, upuru skaits sasniedzis 40. ANO...

Jeruzalemes konfliktam vēršoties plašumā, puses īsteno traģiskus raķešu uzbrukumus

Tuvajos Austrumos saasinoties vardarbībai pēc Jeruzalemes nemieriem, Gazas joslā nonāvēti 24 cilvēki aizvadītajā naktī, kad Izraēla īstenojusi raķešuzbrukumus palestīniešu apdzīvotai teritorijai. Izraēlas bruņotie spēki...

Organizācija: Etiopijā pērn noticis slaktiņš ar vairākiem simtiem upuru

Britu cilvēktiesību organizācija Amnesty International paziņojusi, ka Tigrajas karā Etiopijā 2020.gada nogalē nogalināti vairāki simti cilvēku un to esot pastrādājuši kaimiņvalsts Eritrejas karavīri, vēsta...

Azerbaidžāna un Armēnija vaino viena otru pamiera pārkāpšanā

Azerbaidžāna ir vainojusi armēņu spēkus jaunākā pamiera pārkāpšanā karadarbībā, kas nerimst ap Kalnu Karabahas separātisko reģionu Azerbaidžānā. Armēnija savukārt to noliegusi, norādot, ka uzbrukumu sākusi Azerbaidžānas puse.

ES pauž satraukumu par Kalnu Karabahas pamiera izjukšanu

ES vadošais diplomāts Žuzeps Borels paudis dziļu satraukumu par pamiera pārkāpumiem Kalnu Karbahas konfliktā starp Armēniju un Azerbaidžānu.

Rinkēvičs aicina Armēnijas un Azerbaidžānas ministrus pārtraukt karu Kalnu Karabahā

Konfliktsituācijas eskalācijas pārtraukšanai nepieciešams tūlītēji veikt augstākā līmeņa pārrunas starp Armēnijas un Azerbaidžānas amatpersonām, iesaistot arī EDSO Minskas grupas līdzpriekšsēdētājus.

Turcija un Grieķija, abām pretendējot uz Vidusjūras naftu, rīko militāras mācības

Grieķija un Turcija ir paziņojušas par konkurējošu militāru mācību rīkošanu Vidusjūrā, apvidū, kur abas valstis pretendē uz naftas un dabasgāzes ieguvi.

NATO attiecībās ar Krieviju uzturēs divējādu pieeju, tā Stoltenbergs

NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs norādījis, ka alianse attiecībās ar Krieviju no vienas puses, sniedz stipru aizsardzību un atturēšanu no konflikta, un no otras puses, saglabā atvērtus dialoga kanālus ar Krieviju.

Ziņas