Sākums Atslēgvārdi Koordinācijas padome

Atslēgvārds: Koordinācijas padome

Latvija saņēmusi piecu Baltkrievijas pilsoņu iesniegumus par patvēruma piešķiršanu

Pētersone nekomentēja, kādus apstākļus Baltkrievijas pilsoņi minējuši savos iesniegumos. Tāpat viņa nekomentēja, kāda ir patvēruma lūdzēju nodarbošanās un vai viņi fiziski cietuši represijās.

Baltkrievijā aizturēti 633 protestētāji; ziņo par Kaļesņikovas nolaupīšanu

Baltkrievijā pēc svētdienas masu gājiena pret Lukašenko režīmu Minskā aizturēti 633 protestētāji, pavēstījušas varasiestādes. Tikmēr mediji vēsta par Koordinācijas padomes locekles Marijas Koļesņikovas nolaupīšanu.

Baltkrievijā opozicionāriem piespriež cietumsodu, Tihanovska pauž nepiekāpību

Baltkrievijā no jauna pastiprinājusies varas iestāžu vēršanās pret opozīcijas līderiem – diviem Koordinācijas padomes locekļiem piespriesti īsi cietumsodi. Protestētāji izrādījuši nepiekāpību, turpinot pulcēties Minskā, bet prezidenta amata kandidāte Tihanovska norādījusi, ka Baltkrievijas demokrātiskā kustība netiks apturēta.

Baltkrievijā arestē, pratina opozīcijas Koordinācijas padomes locekļus

Baltkrievijas varas iestādes aizturējušas divus opozīcijas Koordinācijas padomes locekļus un izsaukušas uz nopratināšanu trešo – rakstnieci, Nobela prēmijas laureāti Svetlanu Aleksijeviču.

Baltkrievijā sāk kriminālizmeklēšanu pret Koordinācijas padomes izveidotājiem

Baltkrievijā sākta kriminālizmeklēšana pret opozīcijas aktīvistiem, kuri izveidojuši Koordinācijas padomi sarunām ar Aleksandra Lukašenko režīmu par varas pārņemšanu.

Ziņas