Sākums Atslēgvārdi Korupcijas apkarošana

Atslēgvārds: korupcijas apkarošana

Viedoklis. Ventspils attīstība brēkuļa rokās?

Par spīti smagajām kriminālapsūdzībām, tiesiskajiem ierobežojumiem un ASV piemērotajām sankcijām Aivars Lembergs gluži kā iedomu komandors vada savu mītisko flotili viņam vien zināmā virzienā.

Skaļāko korupcijas lietu nodaļas virsprokurora amatā apstiprināts Māris Leja

Gada sākumā pensijā devās Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas virsprokurors Modris Adlers, tāpēc uz vakanto vietu tika izsludināta pieteikšanās.

BNN STĀSTA | «Nezinošā» iestāde KNAB

Kamēr puspasaule jau zina, kas ir Aivars Lembergs un kādos smagos noziegumos viņš ir apsūdzēts, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs tikai sāk skatīties, vai tiešām ir kāds pamats apsūdzībām.

KNAB aizturējis Murjāņu sporta ģimnāzijas direktori Amantovu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs aizturējis Murjāņu sporta ģimnāzijas direktori Ingrīdu Amantovu, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

KNAB sācis pārbaudi par OFAC ziņoto, ka Lembergs korumpējis amatpersonas

KNAB ir sācis pārbaudi par ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja paziņojumu, ka no pienākumiem atstādinātais Ventspils mērs Aivars Lembergs ietekmējis un korumpējis amatpersonas.

COVID-19 pandēmija un korupcijas riski. Kā valdībai un sabiedrībai pret tiem nodrošināties?

Saeimai jāturpina darbs pie lobēšanas atklātības regulējuma izstrādes, lai iespējami ātri palielinātu izsekojamību un atklātību par pieņemtajiem lēmumiem, t. sk. ar krīzi un pēckrīzes situāciju saistītajiem.

JKP dod mājienu par vēlmi Magņitska sankciju sarakstā redzēt arī Šķēli

Jaunās konservatīvās partijas ieskatā tā dēvētais Magņitska sankciju saraksts būtu jāpapildina arī ar citiem Latvijas oligarhiem, partijai netieši dodot mājienu par vēlmi tajā redzēt arī ekspolitiķi Andri Šķēli.

FATF neiekļauj Latviju «pelēkajā sarakstā»

Pasaules centrālā organizācija naudas atmazgāšanas apkarošanai Finanšu darījuma darba grupa lēmusi nepakļaut Latviju pastiprinātai uzraudzībai, tādējādi Latvija netiks iekļauta tā dēvētajā valstu «pelēkajā sarakstā».

Ziņas