Sākums Atslēgvārdi Kratīšana

Atslēgvārds: kratīšana

Ģenerālprokurors: Jelgavas prokurores aizturēšana saistīta ar informācijas izpaušanu trešajām personām

Prokurore ir atstādināta no pienākumu pildīšanas, jo viņai piemērots drošības līdzeklis – aizliegums pildīt pienākumus. Lai iegūtu papildu pierādījumus un nekaitētu izmeklēšanas interesēm, KNAB patlaban plašāku informāciju nevarot sniegt.

KNAB aizturētā Jelgavas prokurore ir apsūdzības uzturētāja lietā par mātes un bērna nāvi mājdzemdībās

Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja aizturētā Jelgavas prokuratūras prokurore ir Zinaīda Egle, kura uztur apsūdzību krimināllietā saistībā ar mātes un bērna nāvi mājdzemdībās.

KNAB aizturējis Jelgavas prokuratūras prokuroru

Korupcijas un novēršanas apkarošanas birojs šomēnes aizturējis Jelgavas prokuratūras prokuroru, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā informācija.

Policija veikusi 33 kratīšanas par iespējamām krāpnieciskām darbībām ar neatbilstošas programmatūras piegādi VM un citiem

Šis kriminālprocess ir par iespējamām krāpnieciskām darbībām – neatbilstošās programmatūras ar nosaukumu Owitech piegādi VM un citām valsts iestādēm, ar ko valsts budžetam ir nodarīts zaudējums vismaz 204 458 eiro apmērā.

Veiktas 40 kratīšanas ar ABLV Bank saistītās adresēs un aizturētas vairākas personas

Sabiedrisko mediju portāls lsm.lv vēsta, ka kratīšanas notikušas ar ABLV Bank saistītajās adresēs un tās bijušas vienas no vērienīgākajām kratīšanām Latvijas vēsturē.

TV3: LFF kriminālprocesā par aizdomās turēto atzīta pati organizācija un trīs tās dibināti uzņēmumi

Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu un muitas policijas pārvaldes uzsāktajā kriminālizmeklēšanā pret Latvijas Futbola federāciju, par aizdomās turēto atzīta pati organizācija un trīs tās dibināti uzņēmumi.

Ziņas